Hekimin Adresi

Alaaddin Keykubat Kampüsü, Yeni İstanbul Cad., 42250 Selçuklu/Konya  Konya
Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hakan Dinç Hakkında

Hakan Dinç Kimdir?

Ass. Dt. Hakan Dinç, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Hakan Dinç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakan Dinç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dt. Hakan Dinç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dt. Hakan Dinç kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dt. H Dinç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dt. Hakan Dinç için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dt. H Dinç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hakan Dinç ile anlaşmalı?
Hakan Dinç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dt. Hakan Dinç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dt. Hakan Dinç Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dt. Hakan Dinç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dt. Hakan Dinç Diş Hekimi, uzmanıdır.

Ass. Dt. Hakan Dinç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dt. Hakan Dinç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dt. Hakan Dinç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dt. H Dinç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dt. Hakan Dinç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dt. H Dinç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.