Ass. Dt. Evrim Öner, Trabzon, Diş Hekimi

Ass. Dt. Evrim Öner

Diş Hekimi - Trabzon

Randevu Al Değerlendir

Hekimin Adresi (2)

Barbaros, Fesleğen Sk. No:4, 34758 Batı Ataşehir/Ataşehir/İstanbul  İstanbul
İstanbul Ataşehir Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dt. Evrim Öner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dt. Evrim Öner kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dt. E Öner ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dt. Evrim Öner için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dt. E Öner şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Evrim Öner ile anlaşmalı?
Evrim Öner kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dt. Evrim Öner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dt. Evrim Öner İstanbul Ataşehir Ağiz Ve Dış Sağliği MerkezıKaradeniz Teknik Üniversitesi Dıs Hekımlıgı Fakultesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dt. Evrim Öner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dt. Evrim Öner Diş Hekimi, uzmanıdır.

Ass. Dt. Evrim Öner için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dt. Evrim Öner muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dt. Evrim Öner hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dt. E Öner ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dt. Evrim Öner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dt. E Öner hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.