Ass. Dr. Yusuf Atakan Baltrak

Çocuk Cerrahisi - Ağrı

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yusuf Atakan Baltrak Hakkında

Yusuf Atakan Baltrak Kimdir?

Ass. Dr. Yusuf Atakan Baltrak, Çocuk Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Yusuf Atakan Baltrak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Dr.sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 15.11.2013)

Yusuf Atakan Baltrak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Yusuf Atakan Baltrak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Yusuf Atakan Baltrak kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. Y Baltrak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Yusuf Atakan Baltrak için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. Y Baltrak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yusuf Atakan Baltrak ile anlaşmalı?
Yusuf Atakan Baltrak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Yusuf Atakan Baltrak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Yusuf Atakan Baltrak Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Yusuf Atakan Baltrak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Yusuf Atakan Baltrak Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır.

Ass. Dr. Yusuf Atakan Baltrak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Yusuf Atakan Baltrak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Yusuf Atakan Baltrak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. Y Baltrak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Yusuf Atakan Baltrak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. Y Baltrak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.