Doktorun Adresi

Varlık, Kazım Karabekir Cd., 07100 Muratpaşa/Antalya  Antalya
Antalya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Umut Rıza Gündüz Hakkında

Umut Rıza Gündüz Kimdir?

Ass. Dr. Umut Rıza Gündüz, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Umut Rıza Gündüz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..na
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bundan yaklaşık 4,5 yıl önce kıl dönmesi rahatsızlığı nedeniyle antalya da özel bir hastanede flep yöntemi ile ameliyat oldum. Ancak tam olarak bir türlü iyileşemedim. Birçok kez kanama ve akıntı problemi ile karşılaştım. Bu hastane hariç 2 doktora daha gittim. En son artık iyileşmeye dair umudum tükenmişti. Derken ailemin tavsiyesi üzerine umut hocanın yanına gittim. Durumumu anlattım. Hocam bu şekilde bir problemim var bu sizce geçer mi diye sordum. Umut hoca tebessüm etti. Can dedi neler neler gördüm bu seninkini hiç kafana takma. O gün lokal anestezi ile uyuşturup yarayı boydan boya temizleyip kürete ederek tekrardan dikiş attı 10 gün çok dikkat etmemi istedi. 10 gün sonra dikişlerim alındı. İnanın o günden sonra ne kanama oldu, ne akıntı... 2-3 ay sonrada tamamen toparladım. İnanmak da güçlük çektim. 3 tane doktorun hiçbir şekilde iyileştiremediği yarayı 15-20 dakikada iyileştirdi. Kendisi hem çok başarılı hemde çok iyi yürekli bir insan. Arada aklıma geliyor dua ediyorum kendisine. Rabbim yar ve yardımcısı olsun. Kendisine saygılarımı sunuyorum. İyi ki sizin gibi doktorlarımız var. 08-04-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Umut Rıza Gündüz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.