Ass. Dr. Şule Cüneyitoğlu

Anestezi ve Reanimasyon - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Yeni, Cumhuriyet Cad., 01770 Karaisalı/Adana  Adana
Adana Karaısali Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Seyhan, Hacı Ömer Sabancı Caddesi, 01150 Seyhan/Adana  Adana
Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şule Cüneyitoğlu Hakkında

Şule Cüneyitoğlu Kimdir?

Ass. Dr. Şule Cüneyitoğlu, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Şule Cüneyitoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Şule Cüneyitoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Şule Cüneyitoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Şule Cüneyitoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. � Cüneyitoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Şule Cüneyitoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. � Cüneyitoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şule Cüneyitoğlu ile anlaşmalı?
Şule Cüneyitoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Şule Cüneyitoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Şule Cüneyitoğlu Adana Karaısali Devlet HastanesıÇukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Şule Cüneyitoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Şule Cüneyitoğlu Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Ass. Dr. Şule Cüneyitoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Şule Cüneyitoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Şule Cüneyitoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. � Cüneyitoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Şule Cüneyitoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. � Cüneyitoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.