Ass. Dr. Pınar Kocaay

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İrfan Baştuğ Cad./Kurtdereli Sok., Ziraat, 06110 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hematoloji, Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Pınar Kocaay Hakkında

Pınar Kocaay Kimdir?

Ass. Dr. Pınar Kocaay, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Pınar Kocaay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 23.07.2008)

Pınar Kocaay Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Pınar Kocaay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Pınar Kocaay kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. P Kocaay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Pınar Kocaay için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. P Kocaay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Pınar Kocaay ile anlaşmalı?
Pınar Kocaay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Pınar Kocaay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Pınar Kocaay Ankara Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hematoloji, Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Pınar Kocaay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Pınar Kocaay Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Pınar Kocaay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Pınar Kocaay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Pınar Kocaay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. P Kocaay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Pınar Kocaay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. P Kocaay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.