Doktorun Adresi

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Özlüce, 16059 Görükle/Nilüfer/Bursa  Bursa
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Murat Uysal Hakkında

Murat Uysal Kimdir?

Ass. Dr. Murat Uysal, Anatomi alanlarında faaliyet göstermektedir. Murat Uysal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Murat Uysal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Murat Uysal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Murat Uysal kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. M Uysal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Murat Uysal için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. M Uysal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Murat Uysal ile anlaşmalı?
Murat Uysal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Murat Uysal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Murat Uysal Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Murat Uysal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Murat Uysal Anatomi, uzmanıdır.

Ass. Dr. Murat Uysal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Murat Uysal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Murat Uysal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. M Uysal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Murat Uysal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. M Uysal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.