Ass. Dr. Mehmet Muhittin Yalçın, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Ass. Dr. Mehmet Muhittin Yalçın

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..irelli

Gazi üniversitesinde her ay kontrole gittigim işinde ve mütevazilikte nirvanaya ulaşmış sayılı hekimlerden. Gittigi için ailecek üzgünüz. En yakın zamanda Ankaraya gelmesi dilegiyle... 20-04-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Mehmet Muhittin Yalçın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Mehmet Muhittin Yalçın kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. M Yalçın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Mehmet Muhittin Yalçın için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. M Yalçın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Muhittin Yalçın ile anlaşmalı?
Mehmet Muhittin Yalçın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Mehmet Muhittin Yalçın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Mehmet Muhittin Yalçın Gazıantep Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Mehmet Muhittin Yalçın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Mehmet Muhittin Yalçın Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Mehmet Muhittin Yalçın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Mehmet Muhittin Yalçın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Mehmet Muhittin Yalçın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. M Yalçın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Mehmet Muhittin Yalçın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. M Yalçın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.