Ass. Dr. Mehmet Mizmizlioğlu

Pratisyen Hekimlik - Gaziantep

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Mizmizlioğlu Hakkında

Mehmet Mizmizlioğlu Kimdir?

Ass. Dr. Mehmet Mizmizlioğlu, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Mizmizlioğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Mizmizlioğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Mehmet Mizmizlioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Mehmet Mizmizlioğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. M Mizmizlioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Mehmet Mizmizlioğlu için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. M Mizmizlioğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Mizmizlioğlu ile anlaşmalı?
Mehmet Mizmizlioğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Mehmet Mizmizlioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Mehmet Mizmizlioğlu Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Mehmet Mizmizlioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Mehmet Mizmizlioğlu Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Ass. Dr. Mehmet Mizmizlioğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Mehmet Mizmizlioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Mehmet Mizmizlioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. M Mizmizlioğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Mehmet Mizmizlioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. M Mizmizlioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.