Ass. Dr. İsmail Doğru

Göz Hastalıkları - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Seyran, Hastane Cd, 42560 Akşehir/Konya  Konya
Konya Akşehır Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İsmail Doğru Hakkında

İsmail Doğru Kimdir?

Ass. Dr. İsmail Doğru, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmail Doğru, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İsmail Doğru Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. İsmail Doğru tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. İsmail Doğru kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. � Doğru ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. İsmail Doğru için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. � Doğru şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İsmail Doğru ile anlaşmalı?
İsmail Doğru kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. İsmail Doğru nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. İsmail Doğru Konya Akşehır Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. İsmail Doğru hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. İsmail Doğru Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. İsmail Doğru için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. İsmail Doğru muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. İsmail Doğru hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. � Doğru ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. İsmail Doğru hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. � Doğru hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.