Doktorun Adresi

Şükriye, 06340 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hayri Ramadan Hakkında

Hayri Ramadan Kimdir?

Ass. Dr. Hayri Ramadan, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Hayri Ramadan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 16.07.2010)

Hayri Ramadan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Hayri Ramadan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Hayri Ramadan kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. H Ramadan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Hayri Ramadan için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. H Ramadan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hayri Ramadan ile anlaşmalı?
Hayri Ramadan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Hayri Ramadan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Hayri Ramadan Ankara Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Hayri Ramadan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Hayri Ramadan Acil Tıp, uzmanıdır.

Ass. Dr. Hayri Ramadan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Hayri Ramadan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Hayri Ramadan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. H Ramadan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Hayri Ramadan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. H Ramadan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.