Ass. Dr. Gülser Karadaban Emir

Pratisyen Hekimlik - Muğla

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Orhaniye, İsmet Çatak Cd., 48000 Muğla Merkez/Muğla  Muğla
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülser Karadaban Emir Hakkında

Gülser Karadaban Emir Kimdir?

Ass. Dr. Gülser Karadaban Emir, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülser Karadaban Emir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gülser Karadaban Emir Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Gülser Karadaban Emir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Gülser Karadaban Emir kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. G Karadaban Emir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Gülser Karadaban Emir için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. G Karadaban Emir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gülser Karadaban Emir ile anlaşmalı?
Gülser Karadaban Emir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Gülser Karadaban Emir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Gülser Karadaban Emir Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Gülser Karadaban Emir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Gülser Karadaban Emir Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Ass. Dr. Gülser Karadaban Emir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Gülser Karadaban Emir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Gülser Karadaban Emir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. G Karadaban Emir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Gülser Karadaban Emir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. G Karadaban Emir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.