Ass. Dr. Esra Alkan

Nükleer Tıp - Kocaeli

Takvim talep et Değerlendir

Esra Alkan Hakkında

Esra Alkan Kimdir?

Ass. Dr. Esra Alkan, Nükleer Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Esra Alkan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Esra Alkan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Esra Alkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Esra Alkan kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. E Alkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Esra Alkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Esra Alkan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Esra Alkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Esra Alkan Nükleer Tıp, uzmanıdır.

Ass. Dr. Esra Alkan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Esra Alkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Esra Alkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. E Alkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Esra Alkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. E Alkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.