Ass. Dr. Duygu Topaktaş

Göz Hastalıkları - Osmaniye

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (4)

Ulus, Hastane Cd., 01950 Ceyhan/Adana  Adana
Adana Ceyhan Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serinevler Mah., Ege Bağatur Blv., 01370 Yüreğir/Adana  Adana
Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Duygu Topaktaş Hakkında

Duygu Topaktaş Kimdir?

Ass. Dr. Duygu Topaktaş, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Duygu Topaktaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Duygu Topaktaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Duygu Topaktaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Duygu Topaktaş kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. D Topaktaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Duygu Topaktaş için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. D Topaktaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Duygu Topaktaş ile anlaşmalı?
Duygu Topaktaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Duygu Topaktaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Duygu Topaktaş Adana Ceyhan Devlet HastanesıAdana Numune Eğitim Ve Araştırma HastanesiOsmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Düziçi Devlet HastanesiOsmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Osmaniye Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Duygu Topaktaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Duygu Topaktaş Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Duygu Topaktaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Duygu Topaktaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Duygu Topaktaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. D Topaktaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Duygu Topaktaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. D Topaktaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.