Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.3
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

en..t Gündüz

Ilgili gůler yuzlu terapiye açik bir hekim. Dalinda uzman bir doktor.Memnun kaldim ve yine goruşmek istiyorum 11-06-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Çiğdem Çolak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Çiğdem Çolak kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. � Çolak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Çiğdem Çolak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Çiğdem Çolak bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Çiğdem Çolak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Çiğdem Çolak Anatomi, uzmanıdır.

Ass. Dr. Çiğdem Çolak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Çiğdem Çolak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Çiğdem Çolak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. � Çolak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Çiğdem Çolak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. � Çolak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.