Ass. Dr. Berna Akıncı Özyürek

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Berna Akıncı Özyürek Hakkında

Berna Akıncı Özyürek Kimdir?

Ass. Dr. Berna Akıncı Özyürek, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Berna Akıncı Özyürek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 10.01.2011)

Berna Akıncı Özyürek Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Berna Akıncı Özyürek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Berna Akıncı Özyürek kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. B Akıncı Özyürek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Berna Akıncı Özyürek için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. B Akıncı Özyürek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Berna Akıncı Özyürek ile anlaşmalı?
Berna Akıncı Özyürek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Berna Akıncı Özyürek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Berna Akıncı Özyürek Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Berna Akıncı Özyürek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Berna Akıncı Özyürek Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Ass. Dr. Berna Akıncı Özyürek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Berna Akıncı Özyürek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Berna Akıncı Özyürek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. B Akıncı Özyürek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Berna Akıncı Özyürek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. B Akıncı Özyürek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.