Ass. Dr. Ayşe Özlem Akgün

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Muğla

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Orhaniye, İsmet Çatak Cd., 48000 Muğla Merkez/Muğla  Muğla
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayşe Özlem Akgün Hakkında

Ayşe Özlem Akgün Kimdir?

Ass. Dr. Ayşe Özlem Akgün, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayşe Özlem Akgün, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ayşe Özlem Akgün Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Ayşe Özlem Akgün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Ayşe Özlem Akgün kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. A Akgün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Ayşe Özlem Akgün için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. A Akgün şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayşe Özlem Akgün ile anlaşmalı?
Ayşe Özlem Akgün kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Ayşe Özlem Akgün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Ayşe Özlem Akgün Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Ayşe Özlem Akgün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Ayşe Özlem Akgün Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır.

Ass. Dr. Ayşe Özlem Akgün için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Ayşe Özlem Akgün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Ayşe Özlem Akgün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. A Akgün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Ayşe Özlem Akgün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. A Akgün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.