Doktorun Adresi

Atatürk Üniversitesi Kampüsü, Atatürk, 25030 Yakutiye/Erzurum  Erzurum
Atatürk Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aslı Kara Hakkında

Aslı Kara Kimdir?

Ass. Dr. Aslı Kara, Anatomi alanlarında faaliyet göstermektedir. Aslı Kara, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 13.09.2013)

Aslı Kara Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Aslı Kara tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Aslı Kara kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. A Kara ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Aslı Kara için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. A Kara şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aslı Kara ile anlaşmalı?
Aslı Kara kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Aslı Kara nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Aslı Kara Atatürk Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Aslı Kara hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Aslı Kara Anatomi, uzmanıdır.

Ass. Dr. Aslı Kara için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Aslı Kara muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Aslı Kara hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. A Kara ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Aslı Kara hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. A Kara hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.