Ass. Dr. Ali Zeynal Abidin Tak

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

29149. Sk., 02000 Ziyaretpayamlı/Adıyaman Merkez/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Zeynal Abidin Tak Hakkında

Ali Zeynal Abidin Tak Kimdir?

Ass. Dr. Ali Zeynal Abidin Tak, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Zeynal Abidin Tak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ali Zeynal Abidin Tak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Ass. Dr. Ali Zeynal Abidin Tak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Ass. Dr. Ali Zeynal Abidin Tak kimdir , telefon numarası nedir?
Ass. Dr. A Tak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Ass. Dr. Ali Zeynal Abidin Tak için nasıl randevu alabilirim?
Ass. Dr. A Tak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Zeynal Abidin Tak ile anlaşmalı?
Ali Zeynal Abidin Tak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Ass. Dr. Ali Zeynal Abidin Tak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Ass. Dr. Ali Zeynal Abidin Tak Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Ass. Dr. Ali Zeynal Abidin Tak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Ass. Dr. Ali Zeynal Abidin Tak Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır.

Ass. Dr. Ali Zeynal Abidin Tak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Ass. Dr. Ali Zeynal Abidin Tak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Ass. Dr. Ali Zeynal Abidin Tak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Ass. Dr. A Tak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Ass. Dr. Ali Zeynal Abidin Tak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ass. Dr. A Tak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.