Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık, Çanakkale, Aile Danışmanı

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık

Aile Danışmanı - Çanakkale

Evlilik ve Çift Terapisi, Uyum Sorunları, Uyum Bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Fevzipaşa Mahallesi. 2. Büyük Cami Sokak. No:12/1  Merkez, Çanakkale
Özgün Aile Danışma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Nigar Etizer Karacık Kimdir?

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi'nde tamamlayarak Sosyal Hizmet Uzmanı unvanı almıştır. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde Aile ve Evlilik Danışmanlığı Yüksek Lisans eğitimini de başarıyla tamamlamıştır.

Sosyal Hizmetler Genel Müdürlüğü ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın Aile ve Çocuk Refahı alanında çeşitli kuruluşlarda uzman olarak görev yapmış olan Nigar Etizer Karacık, aileler, ergenler, çocuklar ile çeşitli grup çalışmalarını ve projeleri yürütmüş ve çift terapileri ve grup psikoterapileri alanında çalışmıştır. 

İnsan Hakları ve şiddet konusunda yürüttüğü çalışmalar konusunda Başbakanlık İnsan Hakları Kurulu’ndan bu konuda çalışan “en iyi kamu görevlisi” ödülünü aldı. AÇEV ve Kadının İnsan Hakları-Yeni Çözümler Derneği’nde eğitici ve danışman olarak görev yaptı. Toplumsal Cinsiyet Uzmanı olarak çalışmıştır. EFTA-IFTI Avrupa Aile ve Çift Terapisi Enstitüsü’nden Sertifika Programını, CİSED-Cinsel Sağlık Derneği’nden Cinsel Danışmanlık ile ilgili sertifika eğitimini tamamlamıştır.

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık, Dr.Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü’nden Temel ve İleri Aşama Eğitimlerini tamamlayarak grup psikoterapisi konusunda çalışmalarını yoğunlaştırmış, Integral Somatic Psychotherapy ve Trauma Releasing Exercises alanlarında çalışmalar yürütüyor. Ayrımcılık, sosyal dışlanma, psiko-sosyal travmaların önlenmesi ve sağaltımı konusunda çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Aileler,ebeveynler,gençler,çocukların desteklenmesi için, psikososyal danışmanlık, bireysel ve grup çalışmalarını sürdürüyor.

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık, mesleki çalışmalarına şu an Çanakkale'de bulunan Özgün Aile Danışma Merkezi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık kimdir , telefon numarası nedir?

Aile Danışmanı N Etizer Karacık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık için nasıl randevu alabilirim?

Aile Danışmanı N Etizer Karacık şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık Özgün Aile Danışma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık Aile Danışmanı, uzmanıdır. Aile Terapisi, Çift terapisi, Psikoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Evlilik ve Çift Terapisi, Uyum Sorunları, Uyum Bozuklukları, Travma (Ölüm,boşanma, kaza,deprem, taciz, tecavüz, organ kaybı), Stres hastalıkları konusunda çalışıyor.

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Aile Danışmanı N Etizer Karacık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Aile Danışmanı Nigar Etizer Karacık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Aile Danışmanı N Etizer Karacık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.