Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Kayseri - Melikgazi

Burun Estetiği (Rinoplasti), Botoks, Burun Estetiği

Randevu Al 0 (850) 474 02 88 Soru Sor

Doktorun Adresi

Örnekevler Mah. Salih Avgun Paşa Cad, Temizel Sk. No: 13, 38010  Kocasinan, Kayseri
Kayseri Memorial Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Mehmet Metin Hakkında

Mehmet Metin Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin,  lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini  başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır.İhtisasını ise, Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi'nden tamamlayarak Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları uzmanı olmuştur. 

Mardin Midyat Devlet Hastanesi , 2012 2014 Sakarya Hendek, 2014 2019 yılları arasında Ahi Evran Üniverisitesi 2015 2016 yılları arasında KBB ana bilim dalında yardımcı doçent , 2015-2016 yılları arasında Tıp Fakültesinde dekan yardımcılığı ve baş koordinartörlük görevleri yapmış olan Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin mesleki çalışmalarına Kayseri Memorial Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Burun Estetiği (Rinoplasti)
 • Botoks
 • Burun Estetiği
 • Burun Şekil Bozukluğu
 • Burun Akıntısı
Tedaviler
 • Burun estetiği (Rinoplasti)
 • Geniz Eti Bademcik Ameliyatı
 • Geniz eti ameliyatı
 • Sinüzit ameliyatı
 • Sinüs cerrahisi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 02 88

Mehmet Metin Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..ek
Zamanlama
İlgi
Ortam

Uzun yıllar nefes almayla ilgili sorun yaşıyordum,ameliyat konusunda kararsızdım ama Mehmet Bey beni bu konu da çok rahatlattı gözüm kapalı ameliyat olmaya karar verdim.Mehmet Bey her aşamayla titizlikle ilgilendi çok rahat bir ameliyat geçirdim hiç bir sıkıntı yaşamadım hemde çok güzel bir burna sahip oldum. Ellerinize ve yüreğinize sağlık herkese Mehmet Bey gibi bir doktor tavsiye ediyorum. 14-10-2019

et..e
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mehmet hocam mükemmel bir insan ve harika bir doktor kendisine burun ameliyatı yaptırmıştım kırşehir'den gittiğini öğrendiğim de çok üzüldüm herkes kendisini severdi yeni görev yerinde başarılar dilerim herkese tavsiye ederim. 12-10-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Mehmet Metin Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin ile nasıl iletişime geçerim?
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 02 88

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin için nasıl randevu alabilirim?
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin Kayseri Memorial Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Burun estetiği (Rinoplasti), Geniz Eti Bademcik Ameliyatı, Geniz eti ameliyatı, Sinüzit ameliyatı, Sinüs cerrahisi, Ses Teli Ameliyatı, Kulak Cerrahisi, Horlama Ameliyatı, Dudak ve yüz dolgusu, Bademcik ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Burun Estetiği (Rinoplasti), Botoks, Burun Estetiği, Burun Şekil Bozukluğu, Burun Akıntısı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin için muayene ücreti nedir?
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.