Yrd. Doç. Dr. Reyhan EROL

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Gelişimsel Pediatri - Ankara
5.0

Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE), Solunum Yolu Enfeksiyonu, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları

“Reyhan hanım kızım doğduğundan beri yani 4 senedir doktorumuz. Kızıma yaklaşımı, onunla iletişimi; s...” Devamı

Yrd. Doç. Dr. Reyhan EROL

Yard. Doç. Dr Reyhan EROL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Eğe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini  başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesin'de tamamlayarak Gelişimsel Pediatri uzmanı olmuştur.

Yard. Doç. Dr Reyhan EROL, mesleki çalışmalarına ise şu an Özel Muayenehane ve Güven Hastanesi'nde devam etmektedir.

Özel Muayenehane
Kızılırmak Mahallesi 1443. Cad No:25 1071 Ankara Plaza B Blok Kat :3 Daire :26 Çukurambar Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Alerji tanı ve tedavileri Büyüme takibi Çocuk beslenme Çocuk beslenme bozuklukları Çocukta gelişimi izleme Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı
Güven Hastanesi
Kavaklıdere, Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Şımşek Sokak No:29 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Alerji tanı ve tedavileri Büyüme takibi Çocuk beslenme Çocuk beslenme bozuklukları Çocukta gelişimi izleme Devamı
İmkanlar
Wi-fi Vale Sgk Anlaşmalı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Yard. Doç. Dr Reyhan EROL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Eğe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini  başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesin'de tamamlayarak Gelişimsel Pediatri uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07.2022
Deneyim: 1 Yıl

İlgi Alanları

Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE) Solunum Yolu Enfeksiyonu Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Büyüme Ve Gelişme Problemleri Bulaşıcı Hastalıklar Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 05 37

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

4.9

İlgi

5.0

Ortam

5.0
HA
Han*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
29 gün önce

Reyhan hanım kızım doğduğundan beri yani 4 senedir doktorumuz. Kızıma yaklaşımı, onunla iletişimi; sevecen, samimi çok ilgili. Kızıma doktora gidiyoruz dediğimde inanın mutlu oluyor, çünkü Reyhan hanım ona kendini çok özel hissettiriyor. Bu nedenle onun sayesinde bizim hiç doktor korkumuz olmadı. İyi ki varsınız Reyhan hanım, sizi seviyoruz.

DE
Dil*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Enfeksiyon Tedavileri
Özel Muayenehane

Reyhan Hoca 2013 yılından beri oğlumun doktoru, güleryüzlü, akademik, konusuna ve mesleğine son derece hakim bir doktor'dur. Her sıkıntınızda gece gündüz demeden yanınızdadır. Ona sonsuz teşekkür ediyorum ve tabiki herkese öneriyorum...

DE
Dil*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Enfeksiyon Tedavileri
Özel Muayenehane

Reyhan Hoca 2013 yılından beri oğlumun doktoru, her başımız sıkıştığında gittiğimiz tek doktorumuz. Bilgili, tecrübeli, akademik ve ilgili bir doktor'dur. En zor zamanlarımızda yanımızda olmuştur her telefonla rahatsız ettiğimizde yılmadan tüm sıkıntılarımız derman olmuştur. Herkese mutlaka tavsiye edebileceğim can doktorumuz. Gidin ve tecrübesinden faydalanın...

DD
Den*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Reyhan Hanım 4 senedir oğlumuzun doktoru olur. Bilgi, beceri ve mesleki yeterlilik konusunda harika olmasının yanında, ilgisi, alakası, güleryüzü ve pozitif kişiliği ile dört dörtlük bir doktor ve insandır kendisi. Bizim için artık doktorumuz değil oğlumuzun Reyhan teyzesidir. Yıllar içerisinde kendisini bir çok arkadaşıma tavsiye ettim ve hepsi de Reyhan Hanım için benimle aynı şeyleri söyleyeceklerdir.

NS
Nes*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Reyhan hocam Bilgisi ve tecrübesiyle herzaman yanımızda.Oğluma okadar iyi geliyor ki. Doktorluğunun yanında anne oluşunun da verdiği merhametle yaklaşıyor. Her zaman dediğim tek bir şey var iyi ki hayatımıza girmişsiniz ve iyiki tanımışız sizi güzel doktorum.

NS
Nes*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Reyhan hocam Bilgisi ve tecrübesi ile her zaman yanımızda. oğluma o kadar iyi geliyor ki. Doktorluğunun yanında anne olmasının verdiği merhametle yaklaşıyor. Her zaman dediğim tek bir şey var iyiki hayatımıza girmiş ve iyiki onu tanımışımız.

Han*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Çocukta gelişimi izleme
Özel Muayenehane

En zor zamanlarda bizimle olduğu için Can Doktorumuz Reyhan Erol TAMER ‘e çok teşekkür ederiz. İyiki Varsınız. Bu kadar harika bir doktora sahip olduğumuz için çok mutluyuz. Ne zaman ihtiyaç duysak her zaman desteğiniz ile yolumuzu aydınlattınız.Sizi çok seviyoruz.

ES
Esm*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Reyhan hocamızın çocuklarla harika bir etkileşimi var gerçekten. Kızım 2 yaşına gelinceye kadar birçok çocuk doktoru değiştirdik sonra gelişiminin takibi için Reyhan hocamıza gitmeye başladık (keşke daha önce gidebilseydik) doktora korkuyla ağlayarak giden kızım ilk muayeneden itibaren kendisi isteyerek gidiyor doktoruna. Oğlumun da takibini doğduğu günden itibaren kendisi yapıyor. Tecrübesine, isabetli teşhislerine güvenimiz sonsuz hocamız iyiki var.

ti
Tur*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Mesleğine olan sevgisini, bilgisini, tecrübsini 1 yaşındaki kızımıza her ilgilenişinde bir kez daha hissettiğimiz ilgili sevgi dolu ve mütevazi kişiliği bizi kendine hayran bırakan. Reyhan Hanım'a çok teşekkür ederiz iyi ki sizi tanımışız.

AK
Ahs*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Harika bir hekim , doktor korkusu olan çocuğum sayesinde doktor korkusunu yendi. Gider gitmez muayene etmek yerine önce kızımla konuştu oyun oynadı sevdi uzun bir süre ilgilendi muayeneyi Bile oyun tadında yaptı ve zaman ihtiyacımız olsa bize yardımcı oldu benim için ulaşılabilir bir hekim olması çok önemliydi ve beklentimizi fazlasıyla karşıladı iyi ki varsınız Reyhan doktorumuz mira ve ben sizi çok seviyoruzzz

Sık Sorulan Sorular

Yrd. Doç. Dr. Reyhan EROL ile nasıl iletişime geçerim?

Yrd. Doç. Dr. Reyhan EROL için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Yrd. Doç. Dr. Reyhan EROL için nasıl randevu alabilirim?

Yrd. Doç. Dr. Reyhan EROL ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504740537

Yrd. Doç. Dr. Reyhan EROL nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Yrd. Doç. Dr. Reyhan EROL Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Yrd. Doç. Dr. Reyhan EROL hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Yrd. Doç. Dr. Reyhan EROL Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Gelişimsel Pediatri uzmanıdır. Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE), Solunum Yolu Enfeksiyonu, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Alerji tanı ve tedavileri, Büyüme takibi, Çocuk beslenmeAlerji tanı ve tedavileri, Büyüme takibi, Çocuk beslenme hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube