Uzman Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Barışan

Dil Konuşma Bozuklukları - Bursa
5.0

Dizartri, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon, Travmatik Beyin Hasarına Bağlı Dil ve Konuşma Bozuklukları

5.0

“ses teli ameliyatıma Ebru hanım da dahil olmuştu. Bütün süreci çok güzel takip etti ve ses terapisin...” Devamı

Uzman Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Barışan

Uzm. Dkt. Ebru Barışan Gemlik Konuşma Bozuklukları Merkezi
1, Yeni mahalle, Cumhuriyet Cd Mevkii D:No:256, Doktorlar Sitesi Çamlık Evleri, 16620 Gemlik/Bursa Gemlik/Bursa
Hizmetler
Gat-2 (gülhane afazi testi) Yutma bozuklukları değerlendirme ve terapi Tige (türkçe iletişim gelişimi envanteri) Sst (sesletim ve sesbilgisi testi) Ses bozuklukları değerlendirme ve terapi Devamı

Diploma Aldığı Kurum

BIRUNI UNIVERSITESI

İlgi Alanları

Dizartri Yutma bozuklukları / vital stimülasyon Travmatik Beyin Hasarına Bağlı Dil ve Konuşma Bozuklukları Selebral palsi'ye bağlı konuşma bozuklukları Puberfoni Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ap
Ayb*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Ses bozuklukları değerlendirme ve terapi
Uzm. Dkt. Ebru Barışan Gemlik Konuşma Bozuklukları Merkezi

ses teli ameliyatıma Ebru hanım da dahil olmuştu. Bütün süreci çok güzel takip etti ve ses terapisine başladık. Birkaç ay süren çalışmalardan sonra kontrollerini de yaptı. İstediğim sese kavuşmanın verdiği mutluluk paha biçilemez. Ebru hanım ile iyi ki tanıştık. İlginiz , güzel enerjiniz, pes etmeme asla izin vermediğiniz aynı zamanda yalnız hissetmediğim her an için minnettarım.

EY
Ese*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce
Ses bozuklukları değerlendirme ve terapi
Uzm. Dkt. Ebru Barışan Gemlik Konuşma Bozuklukları Merkezi

KBB doktoruna ses kısıklığı şikayetim ile gittiğimde nodülüm olduğunu ses terapisi almam gerektiğini söyledi. Bunun üzerine uzman arayışına girdim ve Ebru hanımı buldum. İlgisi alakası disiplinli oluşu beni mutlu etti. 2 ay gibi bir sürede ses kısıklığımdan kurtulup eski sesime kavuştum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

Ts
Tur*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Aklımdaki soru işaretlerini gideren, ne zaman arasam ulaşabildiğim bir uzman. Çocuğum harfleri yanlış söylüyordu. Düzenli çalıştık dediğiniz birlikte üstesinden geldik. Bu süreçte hiç yalnız hissetmedik. Çok destek oldunuz bize her şey için teşekkür ederiz :)

Val*** ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ebru hanım ile doktorumuzun tavsiyesi üzerine tanıştık. Bebeğimin dudak damak yarıklığı vardı. Ameliyattan sonra Ebru hanım ile tedavimize devam ettik. Bu süreçte aklıma takılan her soruya içtenlikle cevap vermesi, aklımdaki soru işaretlerini gidermesi, ne zaman bir sorun olsa ulaşabilmem beni çok mutlu etti aynı zamanda da içimi rahatlattı. Bebeğim çok güzel ilerleme kaydetti. Ebru hanım aileden biri gibi oldu bizler için. Tedavimiz tamamlandığında da ziyaret etmek isteriz sizi :)

fy
Fer*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ebru Hanım'a r harfini söyleyemediğim için gitmiştim. Düzenli çalıştım. Kendisi de takiplerini sağladı. Evde çalışırken videolar istedi. Kısa sürede hallettik. Teşekkürler.

OK
ORH*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İşim gereği Gemlikten Çanakkaleye tedavimiz devam ederken taşınmak durumunda kaldığımız için tedavimiz yarıda kalmasın diye Ebru Hanım bize özel program hazırladı o programa uyarak Çanakkaleden Gemliğe tedavi için git gel yaptık Ebru Hanımdan memnun olduğumuz ve çocuğumuz Ebru Hanımı çok sevdiği için başka uzman arama gereksiniminde bulunmadık Çocuğumuzu normalde hiçbir doktora kendi isteği ile götüremezken Ebru Hanıma çocuğum severek ve isteyerek gidiyor. Ebru Hanımın disiplinli olması düzenli takip etmesi kişiye özel program hazırlaması 7/24 ulaşılabilir olması aklımızdaki soru işaretlerini gidermesinden dolayı çok memnunuz. Tedavimizin sonlarına geldiğimizi söyledi. Çocuğumuz için sevinirken Ebru Hanımdan ayrılacağımız için çok üzülüyoruz. Biz yine arayı açmayıp ziyaretinize geleceğiz :) Her şey için teşekkür ederiz.

MK
Mer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Oğlum okula başlamadan önce konuşurken yanlış söylediği harfler konusunda Ebru hanıma başvurduk. Sorularımıza içtenlikle cevap vermesi, çocuğumu zaman içerisinde tanıması ve ona göre yaklaşım sergilemesi beni nasıl mutlu etti anlatamam. Oğlum her gün ''ne zaman gideceğiz?'' diye sormaya başladığında aralarında bir bağ kurulduğunu anladım. Bu durum bizleri daha da mutlu etti. Yoğun bir program hazırlamasına rağmen oğlum sıkılmadan, eğlenerek ilerledi. Ebru hanım Cuma günü son kontrollerini de yaptı. Sürecimizi tamamlamış olduk :) Her şey için teşekkür ederiz. İyi ki tanıştık.

öh
özd*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ebru hanımla İstanbuldayken tanışma fırsatımız olmuştu. Şehir değişikliği yapacağını duyduğumda nerede olacağını öğrenip tedavimize orada yine Ebru hanım ile devam etmek istedik. Kızım ile o kadar iyi bir enerji yakaladılar ki bunun yok olmasını bir başkası ile başa sarmayı, zorlu yollardan geçmeyi hiç istemedik. Ebru hanımın pozitif enerjisi kızıma motive olması için çok çok iyi geldi. İstekli bir şekilde gittik hep. Tedavimizin son aşamalarına geldiğimizi öğrendiğimizde bir yanım mutlu olurken bir yanımı hüzün sardı. Ebru Hanıma çok alışmışız. Ailemizden biri ile vedalaşmak zorundaymış gibi hissedeceğiz. Biz tedavimiz bitse de Ebru hanımı ziyaret etmek için zaman yaratacağımıza da hiç şüphem yok :) iyi ki karşılaştık sizinle.

Nev*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Oğlumun bazı harfleri söyleyememesi bizlere sevimli gibi geliyordu sorun olmaz diye düşünüp hep erteledik. Acaba bu harfleri söyleyememe sorunu hayat boyu devam mı edecek diye düşünmeye de başladım ve korktum. Ebru hanım aklımdaki soru işaretlerini giderip içimin rahatlamasını sağladı. Sorduğum bütün sorulara içtenlikle cevap verdi. Bunun üzerine Ebru hanım bize sıkı bir çalışma programı hazırladı ve çalışmalara başladık. Birkaç ay sonra çalışmalarımızın karşılığını aldık. İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz. iyi ki karşılaştık.

Di
Duy*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İyi ki tanışmışız dediğimiz Dünyalar tatlısı doktorumuz. Kızımın yaşına göre kelime sayısı azdı. Bir kez ''anne'' demesini duymayı o kadar çok istedim ki. Ebru hanım ile düzenli ve sıkı bir şekilde tedaviye başladık. Aylar sonra ''anne'' dediğini duyduğumdaki mutluluğumu tarif etmem imkansız. Bu benim için en güzel anneler günü oldu sayenizde. İyi ki siz!

Sık Sorulan Sorular

Uzman Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Barışan ile nasıl iletişime geçerim?

Uzman Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Barışan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzman Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Barışan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzman Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Barışan Uzm. Dkt. Ebru Barışan Gemlik Konuşma Bozuklukları Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzman Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Barışan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzman Dil ve Konuşma Terapisti Ebru Barışan Dil Konuşma Bozuklukları uzmanıdır. Dizartri, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon, Travmatik Beyin Hasarına Bağlı Dil ve Konuşma Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Gat-2 (gülhane afazi testi), Yutma bozuklukları değerlendirme ve terapi, Tige (türkçe iletişim gelişimi envanteri) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube