Uzman Aile Danışmanı Nuri BABAYİĞİT, Bursa, Aile Danışmanı

Uzman Aile Danışmanı Nuri BABAYİĞİT

Aile Danışmanı - Bursa

Evlilik Problemleri, Sağlıklı İletişim, Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzman Aile Danışmanı Nuri BABAYİĞİT tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzman Aile Danışmanı Nuri BABAYİĞİT kimdir , telefon numarası nedir?

Uzman Aile Danışmanı N BABAYİĞİT ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzman Aile Danışmanı Nuri BABAYİĞİT için nasıl randevu alabilirim?

Uzman Aile Danışmanı N BABAYİĞİT şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzman Aile Danışmanı Nuri BABAYİĞİT nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzman Aile Danışmanı Nuri BABAYİĞİT bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzman Aile Danışmanı Nuri BABAYİĞİT hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzman Aile Danışmanı Nuri BABAYİĞİT Aile Danışmanı, uzmanıdır. Aile Terapisi, Çift terapisi, Cinsel terapi, Sertleşme problemi, Vajinismus tedavisi, Bireysel terapi alanlarında hizmet veriyor ve Evlilik Problemleri, Sağlıklı İletişim, Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), Özgüven Problemleri (Özgüven Eksikliği, Aşırı Özgüven), Öfke Kontrol Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzman Aile Danışmanı Nuri BABAYİĞİT için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzman Aile Danışmanı Nuri BABAYİĞİT muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzman Aile Danışmanı Nuri BABAYİĞİT hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzman Aile Danışmanı N BABAYİĞİT ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzman Aile Danışmanı Nuri BABAYİĞİT hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzman Aile Danışmanı N BABAYİĞİT hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.