Uzm. Psk. Dan. Selma Akbulut

Psikoloji - Antalya

Agorafobi, Depresyon, Psikolojik Bozukluk

Randevu Al 0 (850) 474 26 97 Soru Sor

Psikologun Adresi (2)

Akdeniz Cad. Osmankaya İş Merkezi. Kat: 1 D:5  Konyaaltı, Antalya
Terapium Psikolojik Danışmanlık

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
Dogan Demircioglu Cad Camlaralti Mah Sarikaya Apt K:3 D:3  Merkez, Denizli
Therapıum Psikolojik Danışmanlık

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Selma Akbulut Hakkında

Selma Akbulut Kimdir?

Uzm. Psk. Dan.Selma Akbulut,1984 Antalya doğumlu olup, lisans öncesi eğitimlerini Antalya’da tamamlamıştır..


Akev Üniversitesi Öğretim Görevlisidir. Kurumlarda eğitim vermekte ,sosyal sorumluluk projeleri ile STK ları desteklemektedir. Bilişsel Davranışçı Terapist Olan Selma Akbulut Spor Psikolojisi ve Mindfulness alanlarına da yönelerek, hayata geçireceği yeni projeler üzerinde çalışmalarına devam etmektedir. Lisanslı Sporcudur.


Deneyimler:

PEDAGOG,ADALET BAKANLIĞI ÇOCUK AĞIR CEZA MAHKEMESİ DENİZLİ, 2007-2010
Buradaki asli görevi suça sürüklenen çocukların içinde bulunduğu psikolojik ve gelişim süreçlerini ve gereken müdahale planlarını açıklar nitelikte,karar aşamasında mahkeme heyetine rapor sunmaktır.
PEDAGOG,ADALET BAKANLIĞI ÇOCUK AĞIR CEZA MAHKEMESİ ANTALYA ,2010-2012
Antalya Adliyesi Çocuk Mahkemesinde Uzman Pedagog olarak mevcut olunan görevine 2012 Mart ayında ayrılarak, devlet memuru olarak çalışmalarına son vermiştir ;ancak halen mahkemelerde bilirkişi olarak görev almaktadır.2017 itibari Antalya Barosu Stajyer Avukatlar Eğitmenliği yapmaktadır
KURUCU UZMAN,SATED PSİKOLOJİ ANTALYA-DENİZLİ ,2008-AKTİF
Denizli ve Antalya’da kurucusu olduğu SATED PSİKOLOJİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ nde Çocuk Ergen Yetişkin ve Aile grupları ile Psikiyatri ve Hekimler işbirliğinde Anksiyete Bozuklukları, Travma,Duygu Durum Bozuklukları ve İlişki Terapistliği yapmakta ve mesleki eğitimler düzenleyerek çalışmalarına devam etmektedir.
RESMİ KANALLI EĞİTMEN OLDUĞU MESLEKİ PROGRAMLAR:
ULUSLARARASI SARAYBOSNA ÜNİVERSİTESİ ,PSİKOLOJİ ABD 2019-
Kognitif Terapi Yönelimli Psikoterapide Klinik İlk Görüşme Eğitimi Psikoloji bölüm öğrencilerine üniversite talebi üzerine gerçekleştirilmiştir ve üniversite ile düzenlenen yeni eğitimler süreç dahilinde ertelenmiştir.
ANTALYA BAROSU,STJ.AVUKAT EĞİTİM PROGRAMI ,2017-DEVAM EDİYOR
Antalya Barosu Stj.Avukat Gelişim Eğitim programında Adliye sürecinde insanı anlamak konusunda yılda 2 dönem halinde eğitim vermektedir.

Mesleki çalışmalarına Terapium Psikolojik Danışmanlık Antalya ve Denizli şubelerinde devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum
  • ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
  • YAKIN DOGU UNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
  • Agorafobi
  • Depresyon
  • Psikolojik Bozukluk
  • Yaygın Gelişimsel Bozukluklar
  • Anksiyete Bozukluğu
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 26 97

Selma Akbulut Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ovan..ç
Zamanlama
İlgi
Ortam

Selma hocayı kendi araştırmalarım sonuncunda buldum. Kendini bu alanda çok iyi geliştirmiş ve deneyimli bir psikoterapist. Bende bir psikolojik danışman adayı olarak yanında staj yaptığım süre boyunca ofis ortamını gözlemleme, pratik bilgiler edinme ve verimli birçok araştırma yapma fırsatını yakaladım. Bu fırsatların yanında güleryüzlülüğü ve sıcakkanlı oluşuyla beni çok güzel yönlendirdi ve bu alana daha da ısınmamı ve kendimi geliştirmek için gerekli motivasyonu edinmemi sağladı. Kendisi ve tatlı sekreteri Ayşenur hanımla tanıştığım için gerçekten çok memnunum. 12-07-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
a..ulut
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhaba,Selma hanımla doktor bir arkadaşımın tavsiyesi ile görüştüm. Ondaki değişimleri gördükçe ben de terapiye başlama kararı aldım . Ve kesinlikle haklıymış. Terapist olarak benim gördüğüm en iyi terapist ve o kadar objektifki,jesti mimiği bazen bir şey söylemesine bile gerek kalmıyor. Farkındalıkları öyle kazandırıyorki. Kesinlikle tavsiye ederim çok teşekkürler Selma hanım 14-03-2021

er..ga
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ben Almanya’da yaşıyorum ve Selma Hanımı annem tavsiye üzerine bulmuş.Online terapi yapıyoruz ve her seansımızı iple çekiyorum. 35 yaşında bir erkeğim eşime ve çocuklarıma karşı olan yaklaşımımdan hayata karşı olan bakışıma kadar bir çok değişim var. Kesinlikle tavsiye ediyorum ben gibi uzakta olanlar online olarak ulaşsın. Çok teşekkür ederim ☺️ 14-03-2021

ya..ı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Selma hanımla ilişkideki bağımlılık sorunlarım nedeniyle bir araya geldim. Kendisinden çok destek gördüm olaylara pozitif yaklaşımı ve objektif değerlendirmesi asla çözülmez dediklerimi çözdü. Çok teşekkürler ve çok tavsiye ediyorum. 14-03-2021

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Dan. Selma Akbulut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Selma Akbulut Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Selma Akbulut Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Dan. Selma Akbulut ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Psk. Dan. Selma Akbulut ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 26 97

Uzm. Psk. Dan. Selma Akbulut için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. Dan. Selma Akbulut için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Psk. Dan. Selma Akbulut için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Selma Akbulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Dan. Selma Akbulut Terapium Psikolojik Danışmanlık Therapıum Psikolojik Danışmanlık Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Selma Akbulut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Dan. Selma Akbulut Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Agorafobi, Depresyon, Psikolojik Bozukluk, Yaygın Gelişimsel Bozukluklar, Anksiyete Bozukluğu hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Psk. Dan. Selma Akbulut için muayene ücreti nedir?
Uzm. Psk. Dan. Selma Akbulut muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Dan. Selma Akbulut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Psk. Dan. Selma Akbulut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. Dan. Selma Akbulut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.