Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya

Psikoloji - Bursa
5.0

Bağlanma Sorunları, Evlilik (Çift) Danışmanlığı, Oyun Terapisi

“Kendisini sosyal medya üzerinden denk gelerek tanıma fırsatı buldum.Kendim için yaptığım en büyük iy...” Devamı

Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya

Psikolojik Danışman Fatma KAYA;
1996 yılında Bursa’da doğdu.2019 yılında Gaziosmanpaşa Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanından mezun oldu.Lisans sürecinde devlet okullarında, Aile Sosyal Hizmetler ve Eğitim Araştırma hastanesinde kanserli hastalarla çalışarak stajını tamamladı.Lisans döneminde Süpervizyonlu (uygulamalı) olarak aldığı Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi (BDT) ve Şema Terapisi üzerine eğildi.Psikolojik testler, Aile Danışmanlığı, Portage Erken Eğitim, Özel Eğitim, Bağımlılık Terapisi, Sanat Terapisi, Oyun Terapisi, Tıbbi Mizaç eğitimi, Maneviyat Psikolojisi gibi bir çok eğitimler aldı.Ayrıca kişisel gelişimine katkı sağlaması açısından Etkin dinleme ve etkili iletişim becerileri, İlkyardım ve havacılık İngilizcesi eğitimi de aldı.TÜBİTAK tarafından kabul görmüş biyoloji alanında projesi oldu.AFAD, Kızılay gibi yardım kuruluşlarında gönüllü olarak görev almaktadır.Şu anda bir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde özel gereksinimli bireylerle çalışmakta aynı zamanda Özel Psikolojik Danışmanlık Merkezinde Danışman/Terapist olarak randevu kabul etmektedir.Yüksek Lisansına Dumlupınar Üniversitesinde devam etmekte olup tez dönemindedir.Tez çalışmasında Engelli Birey Ebeveynlerinin Tutumları üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.Evlilik ve Aile, Ebeveyn ve Çocuk ilişkileri ve Bağımlılıklar üzerinde ağırlıklı çalışmakta olup birey ve diğer çeşitli sorunlar üzerinde de çalışmaktadır.Mesleğini severek yapmakta olup siz değerli danışanlarının öncelikli faydasını gözetmektedir.Ücretsiz ön görüşme ve değerlendirme için sizleri ofisine bekliyor.

Psikolojik Danışman Fatma Kaya
Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
0-6 yaş gelişim testleri 6-16 yaş wisc-r zeka testi Agte gelişim tarama envanteri Aile Danışmanlığı Aile İçi İletişim Sorunları Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Psikolojik Danışman Fatma KAYA;
1996 yılında Bursa’da doğdu.2019 yılında Gaziosmanpaşa Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanından mezun oldu.Lisans sürecinde devlet okullarında, Aile Sosyal Hizmetler ve Eğitim Araştırma hastanesinde kanserli hastalarla çalışarak stajını tamamladı.Lisans döneminde Süpervizyonlu (uygulamalı) olarak aldığı Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi (BDT) ve Şema Terapisi üzerine eğildi.Psikolojik testler, Aile Danışmanlığı, Portage Erken Eğitim, Özel Eğitim, Bağımlılık Terapisi, Sanat Terapisi, Oyun Terapisi, Tıbbi Mizaç eğitimi, Maneviyat Psikolojisi gibi bir çok eğitimler aldı.Ayrıca kişisel gelişimine katkı sağlaması açısından Etkin dinleme ve etkili iletişim becerileri, İlkyardım ve havacılık İngilizcesi eğitimi de aldı.TÜBİTAK tarafından kabul görmüş biyoloji alanında projesi oldu.AFAD, Kızılay gibi yardım kuruluşlarında gönüllü olarak görev almaktadır.Şu anda bir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde özel gereksinimli bireylerle çalışmakta aynı zamanda Özel Psikolojik Danışmanlık Merkezinde Danışman/Terapist olarak randevu kabul etmektedir.Yüksek Lisansına Dumlupınar Üniversitesinde devam etmekte olup tez dönemindedir.Tez çalışmasında Engelli Birey Ebeveynlerinin Tutumları üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.Evlilik ve Aile, Ebeveyn ve Çocuk ilişkileri ve Bağımlılıklar üzerinde ağırlıklı çalışmakta olup birey ve diğer çeşitli sorunlar üzerinde de çalışmaktadır.Mesleğini severek yapmakta olup siz değerli danışanlarının öncelikli faydasını gözetmektedir.Ücretsiz ön görüşme ve değerlendirme için sizleri ofisine bekliyor. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 02.2019
Deneyim: 4 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Ödüller

TÜBİTAK Bilim ve Proje Ödülü

İlgi Alanları

Bağlanma Sorunları Evlilik (Çift) Danışmanlığı Oyun Terapisi Depresyon Bağımlılıklar Devamı

Deneyimler

Özel Psikoloji Danı Merk (2021 - Devam ediyor)
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi (2021 - 2021)
MEB Kız Öğrenci Yurdu (2019 - 2021)
MEB Psikolojik Danışmanlık (ilk,orta,lise) (2019 - 2021)
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı (2019 - 2019)
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi (2019 - 2019)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 44 19

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BG
Bey*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Bireysel Danışmanlık
Psikolojik Danışman Fatma Kaya Pedagojik ve Psikolojik Danışmanlık

Kendisini sosyal medya üzerinden denk gelerek tanıma fırsatı buldum.Kendim için yaptığım en büyük iyilik Fatma hanım ile öngörüşmeyi sağlamakmış.Kendimi görüşmeye başladığımız an itibariyle rahatladığımı hissettim keşke daha öncesinde kendime bu iyiliği yapsaydım dedim.Konuşması samimiyeti beni çok mutlu etti.Uzun zamandır aşamadığım konularda farkındalık kazandım.

Mer*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Aile Danışmanlığı
Psikolojik Danışman Fatma Kaya Pedagojik ve Psikolojik Danışmanlık

Fatma Hanım iş disiplinine sahip ve randevularina riayet eden bir danışman. Eşimle boşanma aşamasına gelince terapist arayışına girdik ve tavsiye üzerine kendisine geldik. Daha ilk seanstan cana yakınlığı güler yüzlülüğü ve sıcak üslubu bizi çok rahatlatti. Kendisiyle hala seanslara devam ediyoruz ve eşimle artık iletisimimiz daha iyi ve daha saygılı. Fatma hanım ile tanıstığımız için çok mutluyuz inanıyorum ki evliliğimizdeki problemleri onun desteği sayesinde sağlam adımlarla çözeceğiz.

ÖU
Öme*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Boşanma
Psikolojik Danışman Fatma Kaya Pedagojik ve Psikolojik Danışmanlık

Doktorumuzdan çok memnunuz güler yüzü ve naif ses tonu ile daha seansa başlamadan iç huzurumuzu sağlıyor :)

MK
Mah*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İyi hizmetin yansıması memnun bir müşterinin sevgisidir kendisi kadar kalbi güzel işinde çok başarılıdır güler yüz ve samimiyetinizden dolayı teşekür ederim

EV
Eda V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Panik atak sorunuyla kendisine başvurdum.Atakları nasıl kontrol altına alabileceğimi öğrendim.Ataklarım azalmaya başladı.

Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya
Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya 16 Ağustos 2021
Yorumunuz için teşekkürler, sağlıcakla kalın!
EG
Ela*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Daha önce bir çok psikologla görüştüm ama çözüme ulaşamamıştık kendisi çok iyi ve samimi ve çok yardımcı oldu çok teşekkür ederim ☺️

Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya
Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya 16 Ağustos 2021
Yorumunuz için teşekkürler, sağlıcakla kalın!
GT
Gül*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Çok naif ve samimi oluşu kısa sürede kendimi açmamı sağladı.Depresyonumun en ağır zamanlarında yeniden hayata tutunma umudum oldu.

Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya
Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya 14 Ağustos 2021
Yorumunuz için teşekkürler, sağlıcakla kalın!
TY
Tuğ*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kendimi en kötü hissettiğin zamanda tesadüfen karsima cıktı.Hayatta nelere öncelik ve değer vermem gerektiğini fark ettim.Artik kendimi ertelemeyeceğim.

Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya
Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya 14 Ağustos 2021
Yorumunuz için teşekkürler, sağlıcakla kalın!

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744419

Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya Psikolojik Danışman Fatma Kaya bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Dan. Fatma Kaya Psikoloji uzmanıdır. Bağlanma Sorunları, Evlilik (Çift) Danışmanlığı, Oyun Terapisi alanlarında hizmet veriyor ve 0-6 yaş gelişim testleri, 6-16 yaş wisc-r zeka testi, Agte gelişim tarama envanteri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube