Uzm. Kl. Psk. Yasin İlker

Psikoloji - Ankara
5.0

Zihinsel Özür, Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Zayıflama (Kilo verme) tedavisi

“Hayatımda bir çok kez psikoloğa gittim ve bir çoğunda ilerleme olmadığı için bırakmak zorunda kaldım...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Yasin İlker

Uzman Klinik Psikolog Yasin İlker Lisans eğitimini İzmir Üniversitesi psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Sonrasında Yüksek lisans eğitimini Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında tamamlamıştır. Staj görevlerini Yozgat Devlet Hastanesi, Yozgat Adliyesi, İzmir Narlıdere Huzurevi, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi ve NPİstanbul Beyin Hastanesi’nde başarıyla tamamlamıştır. İstanbul İRE Terapi ve Üsküdar Üniversitesi’nde asistan psikolog olarak görev almıştır.

MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri), Yale Brown Obsesyon Kompulsiyon Ölçeği, SCL-90 Belirti Tarama Testi, Çocuk Değerlendirme Testleri, Beck Anksiyete Ölçeği, Beck Depresyon Ölçeği gibi bir çok alanlarında ölçme ve değerlendirme yetkinliğine sahip olan Uzman Klinik Psikolog Yasin İlker aynı zamanda Bilişsel Davranışçı Terapi, Evlilik ve Çift Terapisi, Boşanma Adaptasyonu Terapisi, Cinsel Terapi ve CAS (Cognitive Asessment System) Testi, EMDR eğitimlerini almıştır.

Yasin İlker mesleki çalışmalarına Papillon Psikolojik Danışmanlık Merkezi' nde devam etmektedir.

Sertifika, konferans ve kurslar:

  Çocuk Değerlendirme Testleri - Adnan Menderes Üniversitesi (2016)

→ Aile Danışmanlığı ve Arabuluculuğu - Adnan Menderes Üniversitesi (2016)

→ Evlilik, Çift ve Boşanma Terapisi - Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü (CİTEB) (2017)

→ Cinsel Terapi - Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü (CİTEB) (2017)

→ Bilişsel-Davranışçı Terapi Temel Eğitim - Prof. Dr. Hakan Türkçapar (2018)

→ CAS (Cognitive Assessment System) - İstanbul Üniversitesi (2018)

→ Oyun Terapisi Eğitimi - Öğretim Üyesi Onay Budak (2019)

→ EMDR-Papillon Psikoloji

Mustafa Kemal Mahallesi, Deniz Life Plaza, 2139. Sk. No:15 D:9, 06680 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzman Klinik Psikolog Yasin İlker Lisans eğitimini İzmir Üniversitesi psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Sonrasında Yüksek lisans eğitimini Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında tamamlamıştır. Staj görevlerini Yozgat Devlet Hastanesi, Yozgat Adliyesi, İzmir Narlıdere Huzurevi, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi ve NPİstanbul Beyin Hastanesi’nde başarıyla tamamlamıştır. İstanbul İRE Terapi ve Üsküdar Üniversitesi’nde asistan psikolog olarak görev almıştır. Devamı

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08.2017
Deneyim: 5 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Zihinsel Özür Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları Zayıflama (Kilo verme) tedavisi Yeme Bozuklukları Yaşam Doyumu Devamı

Deneyimler

Uzm. Psk. Yasin İlker Kliniği (2018 - 2020)
Üsküdar üniversitesinde Psikoterapist (2017 - 2018)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 22 35

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GC
Gam*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hayatımda bir çok kez psikoloğa gittim ve bir çoğunda ilerleme olmadığı için bırakmak zorunda kaldım. Yasin hocamla ise çok iyi bir ilerleme kaydettik ve kendisinden çok memnunum. Bana yaklaşımı ve iletişimi çok iyiydi. Hocamın her seansını iple çekiyorum. Her söylediğini de hayatımda uyguluyorum ve gerçekten çok faydasını gördüm. Bana karşı yaklaşımı, güleryüzü, samimiyeti ve o değerli bilgileri için çok ama çok teşekkür ederim

CA
Cem*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Harika bir psikolog. Güler yüzlü, samimi, tecrübeli ve işini de çok seven bir uzman. Her seansımızda yeni bir farkındalık ve değişimle çıkıyorum odadan. Hayatımdaki bu olumlu değişiklikler, farkındalıklar ve çözüm yolları üretmemdeki yardımları için çok teşekkür ederim...

fc
Fat*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

yaşadığım anksiyete ve bu problemin yarattığı sorunlarla yasin beye başvurdum. yıllardır da ilaç kullanıyorum. bu anksiyetenin ilaçsız düzelebileceğine dair umudum yoktu ama şansımı bir de psikoterapiden yana denemek istedim. ve şu an ne mutlu ki bana ilaçlarımı psikiyatristimin de söylemesi ile yarı doza indirdim. kendisinin yaklaşımı gerçekten çok iyiydi bunu ilk seanslarda bile hissetim. ilerlemelerimiz çok hızlı bir şekilde oldu. seanslarımız devam ediyor ama yorum için sabredemedim :) çok daha iyi hissediyorum kendimi ve yasin beyle birlikte daha da iyi olacağıma inanıyorum. işinde uzman bir terapist arıyorsanız yasin beye gözünüz kapalı güvenebilirisiniz.

md
Meh*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sevgili hocama uzun zamandır hayatımı etkileyen sosyal anksiyete şikayetiyle başvurdum. bu problem lise hayatım boyunca ilişkilerimi hep olumsuz etkiledi. üniversite öğrencisi olunca artık bu problemin üstesinden gelmek istedim ve yasin hocamla karşılaştım. yaptığım hataları fark etmemi sağladı ve bir çok şeyi de sayesinde değiştirdim. şu an bu sorunla alakalı herhangi bir problem yaşamıyorum. keşke daha önce başvursaydım diyorum. yasin hocamı tüm dostlarıma tavsiye ettiğim gibi sizlere de tavsiye ediyorum.

og
Osm*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yasin bey hem çok iyi bir insan hem de çok iyi bir terapist. sayesinde yaşadığım OKB ve sosyal kaygımla başa çıkabiliyorum. bana yaklaşımı çok samimiydi ve bilgisi, tecrübesi sayesinde bu rahatsızlığı yenmemde çok faydalı oldu. artık içimdeki OKB ve kaygı canavarını yendim :) sosyal ilişkilerim, akademik hayatım, huzurum, rahatlığım artık çok iyi bir seviyede ve bunların hepsi yasin beyin sayesinde. çok çok teşekkür ederim kendisine iyi ki çıktınız karşıma :)

Mev*** ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İşini seven ve iyi yapan harika bir psikolog. sayesinde yaşadığım problemlerin üstesinden geldim ve hayatımda çok güzel değişikliklere sebep oldu. yasin beye çok teşekkür ederim.

eu
Eda*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yasin hocama kaygı bozukluğu ile başvurdum. kendisini yine kaygıdan dolayı sorunlar yaşayan tanıdığım önermişti. sosyal hayatım iş hayatım hiç iyiye gitmiyordu. her an tetikteymiş gibi ve yorgun hissediyordum ama terapilere başlayınca yasin hocamın da sayesinde artık daha rahat bir yaşantıya sahibim :) genç olmasına rağmen çok tecrübeli ve bilgili. kullandığı teknikler, metaforlar, örnekler gerçekten hayatta bazı şeylerin farkında olmamı sağladı. ayrıca çok samimi ve güler yüzlü bir insan. ben de tüm arkadaşlarıma gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum :)

NE
Nil*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Pozitif yaklaşımı huzur veren telkinleri ile ilk görüşmede içimi mutluluk kapladı.yaşadığım zor süreçte çok yardımcı oldu. İyiki tanıdım sizi iyiki varsınız hocam.

AK
Ayl*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İlk görüşmeden itibaren yaydığı pozitif enerji ile hayata bakışımı değiştirdi. Teşekkürler. İyi ki yollarımız kesişti.

NY
Nur*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Olumlu yaklaşımı, bilgi ve tecrübesiyle, nokta atışı değerlendirmesi ile kendimi yeniden keşfettim. İlerleyen seanslarda çok daha iyi olacağımı şimdiden görebiliyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Yasin İlker ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Yasin İlker için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Yasin İlker için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Yasin İlker ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504742235

Uzm. Kl. Psk. Yasin İlker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Yasin İlker Papillon Psikolojik Danışmanlık Merkezi - Uzman Psikolog Yasin İlker bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Yasin İlker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Yasin İlker Psikoloji uzmanıdır. Zihinsel Özür, Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Zayıflama (Kilo verme) tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube