Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun

Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) - İstanbul
5.0

Zihinsel Özür, Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Zayıflama (Kilo verme) tedavisi

5.0

“This Dr has been really helping me with my borderline personality disorder, she is very patient cent...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun

Üniversitesi eğitimimi Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Psikoloji bölümünde Onur derecesi ile tamamladım. Yüksek lisansımı Bournemouth üniversitesinde academic excellence başarı bursu ile tamamladım. Helen bolderstone supervizyonuyla kişilik bozuklukları, Borderline Kişilik bozukluğu ve tedavisi üzerine uzmanlaşmış bulunmaktayım. İlgi alanlarım; yaygın anksiyete bozuklukları, uyku problemleri, çocuk psikolojisi ve depresyon... Çocuk-Ergen-yetişkin yas gruplarında online ve yüz yüze olmak üzere danışmanlık veriyorum.

Sorunlarınız ne olursa olsun (örneğin psikolojik, duygusal, zihinsel sağlık, aile, ilişki ve yaşam) size yardımcı olmak için buradayım. Yıllar boyunca birçok müşteriye yardım ettim ve sizinle çalışmaktan da mutlu olacağım. Kişilik Bozuklukları, özellikle Borderline Kişilik Bozukluğu, Travma, TSSB, OKB, yaygın anksiyete bozukluğu, depresyon, panik atak, yetişkinler, çiftler, aileler, gençler ve çocuklarla çalışarak Bilişsel Davranış Terapisi dahil çeşitli terapi modellerini kullanarak uzmanım. dönem çözüm odaklı terapi, Şema Terapi ve Davranışsal Aktivasyon. Türkçe konuşan müşterilere de hizmet vermekteyim.
Psikolog olarak psikoterapiyi psikoloji bilimi ile birleştiriyorum. Bireysel ihtiyaçlarınıza odaklanan, son derece profesyonel, etkili, gizli ve kaliteli bir terapi hizmeti sunmayı hedefliyorum. Uzun süreli terapiye kısa süreli, kısa süreli, çözüm odaklı terapiler (6-12 seans) sunabilirim.
Benimle bir seans rezervasyonu yaparak sorunlarınızı çözmeye bir adım daha yaklaşacağınıza inanıyorum. 

COVID19 zamanlarında çevrimiçi / Online terapi sunmaktayım.

I am here to help you with your problems whatever they are (e.g. Psychological, emotional, mental health, family, relationship and life) . Over the years, I helped much of clients and will be happy to work with you too. I specialise in Personality Disorders, especially Borderline Personality Disorder, Trauma, PTSD, OCD, generalized anxiety disorder, depression, panic attack working with adults, couples, families, young people and children using a variety of therapy models including Cognitive Behaviour Therapy, short-term solution-focused therapy, Schema Therapy and Behavioural Activation. I serve Turkish speaking clients as well.
As a Psychologist, I combine the psychotherapy with the science of psychology. I aim to provide a highly professional, effective, confidential and quality therapy service that focuses on your individual needs. I can offer short-term brief, solution-focused therapies (6-12 sessions) to long-term therapy.
I believe that by booking a session with me you will be one step closer to solving your problems. Go on don't suffer on your own! I am here to help you. Just get in touch and start your recovery now. Please note that I offer online therapy during COVID19 times.

Hakkında

Üniversitesi eğitimimi Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Psikoloji bölümünde Onur derecesi ile tamamladım. Yüksek lisansımı Bournemouth üniversitesinde academic excellence başarı bursu ile tamamladım. Helen bolderstone supervizyonuyla kişilik bozuklukları, Borderline Kişilik bozukluğu ve tedavisi üzerine uzmanlaşmış bulunmaktayım. İlgi alanlarım; yaygın anksiyete bozuklukları, uyku problemleri, çocuk psikolojisi ve depresyon... Çocuk-Ergen-yetişkin yas gruplarında online ve yüz yüze olmak üzere danışmanlık veriyorum. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2018
Deneyim: 5 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Zihinsel Özür Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları Zayıflama (Kilo verme) tedavisi Yeme Bozuklukları Yas Danışmanlığı Devamı

Deneyimler

Melike Celasun Online Görüşme (2021 - Devam ediyor)
Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2018 - 2018)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
LP
Lis*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

This Dr has been really helping me with my borderline personality disorder, she is very patient centric and supportive. I would definitely recommend her for people suffering with mental health issues.

AD
Abd*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

kardeşimin psikolojik sıkıntıları vardı bizi psikiyatriye yönlendirip devam eden seanslarla kardeşim ile ilgilenip şuan daha iyi yerlere getirdi gerçekten çok iyi bir psikolog çok ilgili mütevazi hastasına değer veren aldığı paranın hakkını veren bir insan teşekkürler Melike Hanım

az
A***** Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Melike Celasun Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) uzmanıdır. Zihinsel Özür, Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Zayıflama (Kilo verme) tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube