Uzm. Fzt. Şengül Şen Tekin, Denizli, Fizyoterapi

Uzm. Fzt. Şengül Şen Tekin

Fizyoterapi - Denizli

Omuz Eklemi Ağrısı, Tower Pilates, Manipülasyon

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

Merkez/Denizli  Merkez, Denizli
Sağlık Bakanlığı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Şengül Şen Tekin Hakkında

Şengül Şen Tekin Kimdir?

Uzm. Fzt. Şengül Şen Tekin, Fizyoterapi alanlarında faaliyet göstermektedir. Şengül Şen Tekin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Fzt. Şengül Şen Tekin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Fzt. Şengül Şen Tekin kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Fzt. � Şen Tekin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Fzt. Şengül Şen Tekin için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Fzt. � Şen Tekin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Fzt. Şengül Şen Tekin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Fzt. Şengül Şen Tekin Sağlık Bakanlığı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Fzt. Şengül Şen Tekin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Fzt. Şengül Şen Tekin Fizyoterapi, uzmanıdır. Fizik tedavi, Nörolojik rehabilitasyon, Bel - Boyun Fıtığı, Elektroterapi, Ortopedik rehabilitasyon alanlarında hizmet veriyor ve Omuz Eklemi Ağrısı, Tower Pilates, Manipülasyon, Bel Fıtığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Fzt. Şengül Şen Tekin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Fzt. Şengül Şen Tekin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Fzt. Şengül Şen Tekin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Fzt. � Şen Tekin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Fzt. Şengül Şen Tekin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Fzt. � Şen Tekin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.