Uzm. Fzt. Elif Öztürk

Fizyoterapi - İstanbul
5.0

İç organ masajı (Visseral osteopati), Kalça - Diz - Omuz Protezi, Omurga Rehabilitasyonu

5.0

“Kamburluk ve ağrı şikayeti ile gitmiştim gerçekten hepsine çözüm oldu aynı zamanda kaslarım ve vücud...” Devamı

Uzm. Fzt. Elif Öztürk

Uzm. Fzt. Elif ÖZTÜRK, 1990 yılında doğmuştur. 2012 Yılında Muğla Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden mezun olmuştur. Temel Eczacılık Bilimleri üzerine uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. 

Uzm. Fzt. Elif ÖZTÜRK, Amerika'da bulunan Hand Of Seminars MCMT manualtherapy mezuniyet sertifikasına sahip olup aynı zamanda Kayropraksi, Akupunktur, Kinezyotape, Trigger Point Therapy gibi bir çok mesleki gelişim ve eğitim sertifikaları da mevcuttur. Mesleki çalışmalarına ise, İstanbul / Kadıköy'de bulunan Concept Manuel Terapi ve Diyet Kliniği'nde devam etmektedir.

Concept Manuel Terapi ve Diyet Kliniği Feneryolu
Selami Çeşme Mh. Bağdat Cd. Hacı Mehmet Efendi Sk. No:4 B blok D:2 Kadıköy/İstanbul
Hizmetler
Hemipleji rehabilitasyon Pediatrik rehabilitasyon Kas-iskelet sistemi rahatsızlıklarının akut subakut ve kronik dönem tedavileri Nörolojik rehabilitasyon Ortopedik rehabilitasyon Devamı

Hakkında

Uzm. Fzt. Elif ÖZTÜRK, 1990 yılında doğmuştur. 2012 Yılında Muğla Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden mezun olmuştur. Temel Eczacılık Bilimleri üzerine uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. 

Uzm. Fzt. Elif ÖZTÜRK, Amerika'da bulunan Hand Of Seminars MCMT manualtherapy mezuniyet sertifikasına sahip olup aynı zamanda Kayropraksi, Akupunktur, Kinezyotape, Trigger Point Therapy gibi bir çok mesleki gelişim ve eğitim sertifikaları da mevcuttur. Mesleki çalışmalarına ise, İstanbul / Kadıköy'de bulunan Concept Manuel Terapi ve Diyet Kliniği'nde devam etmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

İç organ masajı (Visseral osteopati) Kalça - Diz - Omuz Protezi Omurga Rehabilitasyonu Manuel Terapi ve Bantlama Tortikollis Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MC
Mus*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kamburluk ve ağrı şikayeti ile gitmiştim gerçekten hepsine çözüm oldu aynı zamanda kaslarım ve vücudum egzersizlerle ciddi anlamda güçlendi

Bur*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bilgisayar başında çok fazla zaman harcadığım için önce bel fıtığı şikayetim ortaya çıktı. Daha sonra duruş bozuklukları. Elif hocama çok teşekkür ederim. Belimdeki ağrılardan kurtuldum. Verdiği egzersizlerle iyileşme sürecim hızlandı. Daha önce farklı yerlerde tedavi görmüştüm. Elif Hocam sadece tedavinin yeterli olmadığını verdiği egzersizlerle de kaslarımı güçlendirmem gerektiği bilincine kavuşturdu.

YK
Yiğ*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sevgili Elif Hanım sayesinde priformis ağrım ve postur bozukluğum gözle görülür bir şekilde iyleşti! Son derece ilgili ve sonuç odaklı tedavileri sayesinde hareket kabiliyetim ve günlük yaşam aktivitelerini gayet rahat bir biçimde ağrısız gerçekleştirebiliyorum. Çok teşekkür ederim.

OD
Oya D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Öncelikle bu yorumu okuyan herkese geçmiş olsun, çünkü yorumlara bakıyorsak şifa arıyorsunuzdur. Ben Elif hocamla eşimin tenisçi dirseği rahatsızığına tedavi çareleri ararken güzel bir tesadüfle tanıştım. Yalnız eşim benim bir rahatsızlığım ( öyle sanıyordum) olmadığı halde önce sen bir dene öyle dedi. Rahatsızlığım yok derken dizağrımı ve bel ağrmı rahatsızlık kabul etmediğimi belirteyim :) İlk seansımda aslında bir doktora gitseydim diz ameliyatı yapılacak durumda olduğumu deneyimledik. Daha sonra rahatlatıcı ilk seanstan sonra eşim de hizmet almaya başladı. Allahıma şükür çok iyiye giden bir süreç başladı bizim için. Şu an yapamadığımız tüm hareket ve aktiviteleri daha rahat yaparak sağlıklı bir sürece girdik. Ellerine bilgine sağlık Elif Hocam. Herkese şifa olman dileğimle. Teşekkürler :)

TG
Tun*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Profesyonel bir hizmet veren ve tamamen insana odaklı bir tedavi merkezi emeği için doktor hanıma çok teşekkürler.

EC
Ebr*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Elif Hanım harika bir doktor enerjisi, güler yüzü ve sizi dinleyip empati kurması çok değerli.

Müj*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Belimden ayağımdan yürüyemiyordum. Allah razı olsun hocamdan daha ilk seansta kuş gibi oldum hayat varmış Rabbime şükürler olsun daha da iyi olacağım. İnşallah.

GK
Gül*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Elif Hanım ile buradaki yorumlar aracılığı sayesinde tanıştım. İyi ki tanıştık beni hastası olarak kabul etti ve sihirli elleriyle bana şifa oldu. Düşme sonucu kırılan dizim üç ay üzerine basmadan geçen zaman sonrasında yürümemde ki sıkıntımı en aza indirgediği için sonsuz teşekkürler :) iyi ki mesleğini aşkla yapan kendini sürekli geliştiren güzel insanlar var..

NA
Naz A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bel, boyun ağrılarında, felç tedavisinde gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz..

AR
Ale*** R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

I spend 5 weeks exercising after brain operation and my progress with Elif was excellent. Every recommendation for everyone.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Fzt. Elif Öztürk ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Fzt. Elif Öztürk için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Fzt. Elif Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Fzt. Elif Öztürk Concept Manuel Terapi ve Diyet Kliniği Feneryolu bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Fzt. Elif Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Fzt. Elif Öztürk Fizyoterapi uzmanıdır. İç organ masajı (Visseral osteopati), Kalça - Diz - Omuz Protezi, Omurga Rehabilitasyonu alanlarında hizmet veriyor ve Hemipleji rehabilitasyon, Pediatrik rehabilitasyon, Kas-iskelet sistemi rahatsızlıklarının akut subakut ve kronik dönem tedavileri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube