Uzm. Dyt. Şenol Yıldız

Diyetisyen - Eskişehir
5.0

Okul Çağı Beslenmesi, Kanserden korunmak için sağlıklı beslenme, Karaciğer kanserinde beslenme

5.0

“Doktorunuza güvenmek çok önemli ... Şenol bey o güveni veriyor ara ara duraksamalar yaşadığımda diğe...” Devamı

Uzm. Dyt. Şenol Yıldız

Uzman Diyetisyen Şenol YILDIZ; Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi, Sağlık Bakanlığı Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Cebeci Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Hastanesi ile Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi gibi köklü sağlık kuruluşlarında beslenme alan çalışmalarını tamamlayarak Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2014 yılında mezun olmuş ve lisansüstü eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde tamamlamıştır. Mesleki yaşamına fitoterapi ve besin destekleri alanında öncü bir Amerikan şirketinde görev alarak başlayan Şenol YILDIZ, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nde Uzman Diyetisyen olarak görev yapmakta, 6 yıl önce başlayıp 8.000’i aşkın hasta/danışanın hayatına dokunduğu bütüncül diyet eğitimlerine ve beslenme tedavilerine yine aynı heyecanla devam etmektedir.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi · Kadın Danışma ve Dayanışma Merkezi
İstiklal Mah. Şair Fuzuli Cad. No:40/5, (Tedaş Karşısı Halkbank Üstü) Odunpazarı/Eskişehir
Hizmetler
Diyabet diyeti Karbonhidrat sayımı Sağlıklı kilo alma Çocuk beslenmesi Devamı

İlgi Alanları

Okul Çağı Beslenmesi Kanserden korunmak için sağlıklı beslenme Karaciğer kanserinde beslenme Ketojenik Diyet Kilo Alma Devamı

Deneyimler

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi (2015 - Devam ediyor)
Bakara İlaç ve Tıbbi Malzemeler (GNC Live Well) (2014 - 2015)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

5.0
ED
Eli*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Doktorunuza güvenmek çok önemli ... Şenol bey o güveni veriyor ara ara duraksamalar yaşadığımda diğer sağlık problemleri olduğunda kilo verimi durduğunda önce o noktaya odaklanıyor ve doğru yol gösteriyor.. sayesinde 15 kilo verdim devam ediyorum şok diyetler öncesi sonrası resimler kürlerle değil... uzman diyetisyen ile vücudunuzu tanıyarak kilo kontrolü sağlıyoruz sonsuz Sabri ve ilgisi için teşekkür ederim.. herkese tavsiye ediyorum edeceğim.

AD
Ayn*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Güleryüzlu insanı rahatlatan tavrı ile başarabileceğinize sizi inandiran güçlü hissettiren biri herşey için çok tesekkurler

OU
Oza*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Tavsiye üzerine Şenol Bey’e gitmeye başladım. Yaklaşık 6 aydır onun beslenme programları ve takibi sayesinde 23 kg verdim. Koruma programı uyguluyoruz. Daha önce çok diyetisyene gidip sonuç alamamış biri olarak Şenol Bey’i şiddetle tavsiye ediyorum. Kendinize inanmanız dışında Diyetisyeninizinde size inanması en önemli şey. Teşekkürler Şenol Bey.

CU
Cen*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Şenol Bey'den 28.11.2018 tarihinde beslenme danışmanlığı hizmeti aldım. Kendisi iletişime açık ve iyi dinleyen bir uzman. 74.8 kg ile diyete başladım. Bana özel hazırladığı beslenme programı ile 1 ayda 2 kilo verdim. Asıl amacım karın ve bel bölgesindeki fazlalıklardan kurtulmaktı. Karın bölgem düzleşti. Şenol Bey verdiği hizmet ile sadece basit bir yeme planı sunmadı. Aynı zamanda porsiyon kontrolü, ara öğünler ve egzersiz ile ilgili yaptığı bilgilendirmeler yaşam tarzımı ve yeme düzenimi de değiştirdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

RY
Ram*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kendini sürekli geliştiren, gerçek anlamda yaptığı işi seven ve hastalarına zaman ayıran bir diyetisyen. Kendisinden ve önerilerinden çok ama çok memnun kaldım. Eskişehir’deki başarısının neyi nasıl yaparsak sağlıklı kalabileceğimizi nasıl besleneceğimizi yılmadan anlatmasına bağlıyorum. Dediği gibi önemli olan kilo vermek değil, sağlıklı verip korumaktır. Başarılar.

SA
Sum*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Şenolhocasayesindekilovermembaştadurmasınaraamenşimdi15,6kilodansonrabi6,7kilodahaverdim.yağoranımyüzdeolarakFAT%27.6Yadüştü.metabolizmahızlanmasıoldu.ilgisineçokteşekkürediyoruz.buyuksehirkadındayanışmaderneğineteşekkürederim....

Uzm. Dyt. Şenol Yıldız
Uzm. Dyt. Şenol Yıldız 8 Aralık 2017
Estağfirullah rica ederim, sizin azminiz ile başardık.
SA
Sum*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Senol bey başarılı hitabeti çok düzgün sevecen bi doktor biz çok seviyoruz kendisini 4 aydir beni takip ediyo ilk kontrolde kilo verememiştim beni yönlendirdi ben onun sayesinde tam 15,6 kilo verdim yağ oranım çok azaldı Bütün eskisehir halkına senol beyi oneriyorum

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dyt. Şenol Yıldız ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dyt. Şenol Yıldız için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dyt. Şenol Yıldız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dyt. Şenol Yıldız Eskişehir Büyükşehir Belediyesi · Kadın Danışma ve Dayanışma Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dyt. Şenol Yıldız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dyt. Şenol Yıldız Diyetisyen uzmanıdır. Okul Çağı Beslenmesi, Kanserden korunmak için sağlıklı beslenme, Karaciğer kanserinde beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Diyabet diyeti, Karbonhidrat sayımı, Sağlıklı kilo alma hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube