Uzm. Dt. Hande Başoğlu

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Trabzon
5.0

Çene Problemleri, Yer Tutucular, Sınıf 3 Malokluzyonlar

“” Devamı

Uzm. Dt. Hande Başoğlu

Uzm.Dt.Hande Başoğlu, 1990 yılında Trabzon’da doğmuştur. 2008 yılında Trabzon Lisesi’nden okul ikinciliği ile mezun olmuştur.Sonra aynı yıl başladığı diş hekimliği eğitimini, Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde 2013 yılında tamamlamıştır. 2014 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin Ortodonti Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başlamıştır.

2018 yılında “CAD/CAM Sistemlerinde Kullanılan Geçici Kron Materyallerine Uygulanan farklı Yüzey Pürüzlendirme İşlemlerinin Metal Ortodontik Braketlerin Bağlanım Dayanımına Etkisi” isimli tez çalışması ile Ortodonti Uzmanı unvanı almış olan Uzm. Dt. Hande Başoğlu, Kendi Özel Ortodonti Kliniği'nde hizmet vermektedir.

20 lik diş

Merhabalar benim 2 haftadır dişimde yutkunurken acıma oluyordu 2 gündür geçmişti ama 1 2 gündür tekrar acımaya başladı ağrıyan dişin dolgusu düşmüştü ben o yuzden sanıyordum fakat aile hekimim 20 lik dişim çıkmaya başladığı için olduğunu söyledi bu konuda bir öneriniz varmi 2 önceki dişte yutkunurken ağrı var. Dişin yarısı çıkmış.Cekilmesi gerekirmi ?

Uzm. Dt. Hande Başoğlu

Uzm. Dt. Hande Başoğlu tarafından cevaplandı

Merhaba, öncelikle ağrının kaynağının bilinmesi gerekir. Dolgusu düşen dişinizin restore edilmesi ge... Cevabı görmek için tıkla.

27 Nisan 2020 tarihinde cevaplandı.

Dis teli sallanti asitli icecek

Merhaba dis teli takildi 5 gun once ama hala disimde sallanrivar ve sallanan tarafimdan hic bir sey yoyemiyorum tahmini ne zman gecer bu durum.birde asitli icecekleri bir kac istisna ile icebilirmiyiz asitli iceceklerin tellwre zarari nelerdir

Uzm. Dt. Hande Başoğlu

Uzm. Dt. Hande Başoğlu tarafından cevaplandı

Merhaba, dişlerdeki hareketlilik tedavi süresince uygulanan işlemlere göre devam edecektir. Asitli i... Cevabı görmek için tıkla.

4 Şubat 2020 tarihinde cevaplandı.

Uzm. Dt. Hande Başoğlu - Trabzon Ortodonti Kliniği
İskenderpaşa Mahallesi Gazipaşa Caddesi Ulusoy Apartmanı Kat:2 No2/3 Ortahisar/Trabzon
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Cerrahi Ortodontik Tedaviler Fonksiyonel Ortodontik Tedavi Lingual Ortodonti Önleyici Ortodontik Tedavi Diş Beyazlatma Devamı
İmkanlar
Wi-fi İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm.Dt.Hande Başoğlu, 1990 yılında Trabzon’da doğmuştur. 2008 yılında Trabzon Lisesi’nden okul ikinciliği ile mezun olmuştur.Sonra aynı yıl başladığı diş hekimliği eğitimini, Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde 2013 yılında tamamlamıştır. 2014 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin Ortodonti Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Çene Problemleri Yer Tutucular Sınıf 3 Malokluzyonlar Kendinden Kapaklı Braketler (Self-Ligating Braketler) Invisalign Tedavisi Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 98 87

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
sk
Sen*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dt. Hande Başoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dt. Hande Başoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dt. Hande Başoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dt. Hande Başoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508119887

Uzm. Dt. Hande Başoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dt. Hande Başoğlu Uzm. Dt. Hande Başoğlu - Trabzon Ortodonti Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dt. Hande Başoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dt. Hande Başoğlu Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Çene Problemleri, Yer Tutucular, Sınıf 3 Malokluzyonlar alanlarında hizmet veriyor ve Cerrahi Ortodontik Tedaviler, Fonksiyonel Ortodontik Tedavi, Lingual Ortodonti hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube