Uzm. Dr. Zeynep Çağavi

Radyoloji - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Yenidoğan, 41100 İzmit/Kocaeli  Kocaeli
İzmıt Seka Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Zeynep Çağavi Hakkında

Zeynep Çağavi Kimdir?

Uzm. Dr. Zeynep Çağavi, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Zeynep Çağavi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Zeynep Çağavi Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Zeynep Çağavi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Zeynep Çağavi kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Z Çağavi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zeynep Çağavi için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Z Çağavi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zeynep Çağavi ile anlaşmalı?
Zeynep Çağavi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Zeynep Çağavi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Zeynep Çağavi İzmıt Seka Devlet HastanesıSağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Zeynep Çağavi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Zeynep Çağavi Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Zeynep Çağavi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Zeynep Çağavi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zeynep Çağavi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Z Çağavi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Zeynep Çağavi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Z Çağavi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.