Uzm. Dr. Zehra İlkay Boyacıoğlu, Çorum, Tıbbi Mikrobiyoloji

Uzm. Dr. Zehra İlkay Boyacıoğlu

Tıbbi Mikrobiyoloji - Çorum

Randevu Al Değerlendir

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Zehra İlkay Boyacıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Zehra İlkay Boyacıoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. Z Boyacıoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zehra İlkay Boyacıoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Z Boyacıoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zehra İlkay Boyacıoğlu ile anlaşmalı?

Zehra İlkay Boyacıoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Zehra İlkay Boyacıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Zehra İlkay Boyacıoğlu T.c. Sağlık Bakanlığı-Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Zehra İlkay Boyacıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Zehra İlkay Boyacıoğlu Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Zehra İlkay Boyacıoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Zehra İlkay Boyacıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zehra İlkay Boyacıoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. Z Boyacıoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Zehra İlkay Boyacıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. Z Boyacıoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.