Uzm. Dr. Zehra Bebek, Konya, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Uzm. Dr. Zehra Bebek

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Konya

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Yeni Şehir Mh., Yeni Şehir, Hastane Caddesi No:21, 42060 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Dr. Faruk Sükan Doğum Ve Çocuk Bakimevı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Konya Eğitim ve Araştırma Hst., 42090 Meram/Konya  Konya
Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.1
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

er..at

İlgisiz özensiz .Hastaları üçer üçer alıyor hasta gizliliği diye bir şey yok Bu gibi doktorlar nedeniyle özel hastanelere binlerce lira ödüyoruz.Yani mecbur olan gidiyor yazık.Bir dahada gitmem. 11-04-2018

bra..lik

Hastalarla ve hastane çalışanlarıyla uyumlu, pozitif,sağ duyulu, alanında uzman, nazik bir doktordur. Devlet hastanesinin zorluklarına rağmen kendisinden vazgeçemedim. Mesleğini sevdiği her halinden belli. Rabbim çocuklarıyla güldürsün. iyi niyetini hiç kaybetmesin, her şey gönlüne göre olsun... 29-08-2016

rife ..KIR

Bende çok beğeniyorum doktoru...hastalarla göz teması kurmaktan korkmuyor.. İşini iyi yaptığını düşünüyorym...özele gitmesini istrmem 23-01-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Zehra Bebek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Zehra Bebek kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Z Bebek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zehra Bebek için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Z Bebek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zehra Bebek ile anlaşmalı?
Zehra Bebek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Zehra Bebek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Zehra Bebek Konya Dr. Faruk Sükan Doğum Ve Çocuk BakimevıKonya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Zehra Bebek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Zehra Bebek Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Zehra Bebek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Zehra Bebek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zehra Bebek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Z Bebek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Zehra Bebek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Z Bebek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.