Doktorun Adresi

Yenidoğan, 26060 Odunpazarı/Eskişehir  Eskişehir
Eskışehır Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Zakir Mantı Hakkında

Zakir Mantı Kimdir?

Uzm. Dr. Zakir Mantı, Kalp Damar Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Zakir Mantı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Zakir Mantı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.7)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

iz..ç Özdemir
Zamanlama
İlgi
Ortam

Eşimin damar şikayetleri için gittik.Çok memnun kaldık.Az konuşuyor fakat sonuç mükemmel. İlgili,iş bitirici...Kesinlikle tavsiye ederim... . 27-09-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Zakir Mantı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Zakir Mantı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Z Mantı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zakir Mantı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Z Mantı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Zakir Mantı ile anlaşmalı?
Zakir Mantı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Zakir Mantı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Zakir Mantı Eskışehır Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Zakir Mantı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Zakir Mantı Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Zakir Mantı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Zakir Mantı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zakir Mantı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Z Mantı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Zakir Mantı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Z Mantı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.