Uzm. Dr. Zafer Ulusan, İzmir, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Zafer Ulusan

Dahiliye - İç Hastalıkları - İzmir

Safra Kesesi Hastalıkları, İrritable Bağırsak Sendromu (Nervöz Kolon, Spastik Kolon), Yaşlılık Kaşıntısı (Senil Kaşıntı)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

ali çetinkaya bul 35/5 alsancak izmir  İzmir
sibella

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Zafer Ulusan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Zafer Ulusan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Z Ulusan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zafer Ulusan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Z Ulusan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zafer Ulusan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Zafer Ulusan sibella bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Zafer Ulusan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Zafer Ulusan Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Bitkisel Tedavi, Pet/bt tarama, Kolesterol testi, Wegamed, Melanom alınması alanlarında hizmet veriyor ve Safra Kesesi Hastalıkları, İrritable Bağırsak Sendromu (Nervöz Kolon, Spastik Kolon), Yaşlılık Kaşıntısı (Senil Kaşıntı), Hormon Fazlalığı, Yorgunluk hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Zafer Ulusan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Zafer Ulusan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zafer Ulusan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Z Ulusan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Zafer Ulusan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Z Ulusan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.