Uzm. Dr. Yener Aydın

Göğüs Cerrahisi - Erzurum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Atatürk Üniversitesi Kampüsü, Atatürk, 25030 Yakutiye/Erzurum  Erzurum
Atatürk Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yener Aydın Hakkında

Yener Aydın Kimdir?

Uzm. Dr. Yener Aydın, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Yener Aydın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yener Aydın Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Yener Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yener Aydın kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Y Aydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yener Aydın için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Y Aydın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yener Aydın ile anlaşmalı?
Yener Aydın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Yener Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Yener Aydın Atatürk Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Yener Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Yener Aydın Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Yener Aydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yener Aydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yener Aydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Y Aydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Yener Aydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Y Aydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.