Uzm. Dr. Yasin Şimşek, Kayseri, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Yasin Şimşek

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Kayseri

Hiperparatiroidizm (Paratiroid Hormon Fazlalığı), Tiroid Bezinin Az Çalışması (Hiportiroidi, Tiroid Hormon Azlığı), Büyüme Hormonu Eksikliği (Boy Kısalığı, Cücelik)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Temizel Sk., Kocasinan  Kocasinan, Kayseri
Kayseri Memorial

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.8
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

i..man

Annemin paratiroid bezinden birinin fazla çalıştığını ,ameliyatla alınması gerektiğini Yasin Bey çok güzel bir şekilde(resmini cizerek) anlattı.Kendisine buradan da birkez daha teşekkür ediyorum.İlgili ve bilgili bir doktor.Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin. 03-07-2020

i..man

Annemin paratiroid bezinden birinin fazla çalıştığını ,ameliyatla alınması gerektiğini Yasin Bey çok güzel bir şekilde(resmini cizerek) anlattı.Kendisine buradan da birkez daha teşekkür ediyorum.İlgili ve bilgili bir doktor.Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin. 03-07-2020

�e..uz

Çok geç kalınmış haşimato hastalığımı tespit edip tedavime başlayan beni çok büyük bir sağlık sorununda çaresiz kalmaktan kurtaran doktor yıllardır doktor tedavisinde olmama rağmen bi türlü anlayamayan diğer doktorlar da mesleklerinde hala yerinde saymaya devam etsin heleki son 2 yıldır çocuk tedavisi için gitmedik hastane kalmamıştı yine anlayan olmadı çok teşekkür ederim yasin beye 12-07-2019

ice..nek

Tavsiye üzerine tedavim.icin gittim ilk randevu de ilgisi bilgisi hoşuma gitti hastasının iyiliğini düşünerek hareket ediyor başımdan göndereyim diye değil ? 09-01-2019

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Yasin Şimşek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yasin Şimşek kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. Y Şimşek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yasin Şimşek için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Y Şimşek şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yasin Şimşek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Yasin Şimşek Kayseri Memorial bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Yasin Şimşek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Yasin Şimşek Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Melanom alınması, Ogtt (oral glukoz tolerans testi), Lökoferez, Böbrek ultrasonu, Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu) alanlarında hizmet veriyor ve Hiperparatiroidizm (Paratiroid Hormon Fazlalığı), Tiroid Bezinin Az Çalışması (Hiportiroidi, Tiroid Hormon Azlığı), Büyüme Hormonu Eksikliği (Boy Kısalığı, Cücelik), Enfeksiyöz Enterokolitler (Bağırsak İltihabı), Damar Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Yasin Şimşek için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yasin Şimşek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yasin Şimşek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. Y Şimşek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Yasin Şimşek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. Y Şimşek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.