Uzm. Dr. Yakup Ergül, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Yakup Ergül

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Adres

Sefaköy mah No:11 34303, Atakent, Turgut Özal Blv, 34307 Küçükçekmece/İstanbul  İstanbul
İstanbul Mehmet Akıf Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahısı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(Y)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ent..�nca

Yakup beyin en önemli özelliği imanlı ve haya sahibi olmasıdır.Ve işinde en iyisi olduğunu düşünüyorum.Hastalarına Allah rızası gözeterek yaklaştığı sürece rabbim her zaman yanında olacaktır.Allah yolunu açık etsin. 27-05-2019

ih..tin

her doktorun sizin gibi olmasını o kadar çok isterdim ki... tekrardan çok çok teşekkür ederim. ınanın nasıl teşekkür edeceğimi bile bilemiyorum hediye almayı dahi düşündüm o kadar büyük bi' mutluluğa vesile oldunuz ki ... 18-10-2018

er..en Varol

Rabbim sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin oğlumun hayatını kurtardınız her şey için çok teşekkür ederim 22-05-2018

an..iz

Benim kızım 7 yaşında 15 aralıkta Ritim bozukluğu nedeni ile doktorumuz yakup bey tarafından anjio yolu ile ritmi bozan damar yakılarak rahatsızlığı giderildi,operasyonu yaklaşık 2.5 saat sürdü,bir hafta içinde de gayet sağlıklı bir şekilde okuluna başladı,şimdi sağlık durumu gayet iyi artık Ritim bozukluğu yla alakalı ilaç kullanmıyorum. Doktorumuz yakup beyden çok memnunum bu rahatsızlığı yaşayan haslarımıza doktorumuz Yakup beyi kesinlikle tavsiye ederim bu alanda ülkemizin yetiştirdiği en iyi doktorlarımızdan biri,Allah onun gibi doktorları başımızdan eksik etmesin.Başarılarınızın devamını diler herşey için çok teşekkür ederim.Hakan DENİZ(Hastanız Nil DENİZ)'in babası. 31-12-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Yakup Ergül tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yakup Ergül kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. Y Ergül ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yakup Ergül için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Y Ergül şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yakup Ergül ile anlaşmalı?

Yakup Ergül kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Yakup Ergül nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Yakup Ergül İstanbul Mehmet Akıf Ersoy Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahısı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(Y) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Yakup Ergül hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Yakup Ergül Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır.

Uzm. Dr. Yakup Ergül için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yakup Ergül muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yakup Ergül hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. Y Ergül ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Yakup Ergül hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. Y Ergül hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.