Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Uzm. Dr. Utku Arman Örün, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Utku Arman Örün

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - Ankara

Edinilmiş Kalp Hastalıkları, Kardiyomiyopati (Kalp Kası Hastalığı), Pulmoner Hipertansiyon (Akciğer Damarlarında Basınç Yüksekliği)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Babür Caddesi No:44  Altındağ, Ankara
Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Utku Arman Örün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Utku Arman Örün kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. U Örün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Utku Arman Örün için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. U Örün şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Utku Arman Örün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Utku Arman Örün Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Utku Arman Örün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Utku Arman Örün Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır. Venöz dupleks ultrasonografisi, Ldl kolesterol testi, Koroner anjiyoplasti, Apgar skoru, Yenidoğan işitme taraması alanlarında hizmet veriyor ve Edinilmiş Kalp Hastalıkları, Kardiyomiyopati (Kalp Kası Hastalığı), Pulmoner Hipertansiyon (Akciğer Damarlarında Basınç Yüksekliği), Senkop (Bayılma), Üfürüm (Anormal Kalp Sesi) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Utku Arman Örün için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Utku Arman Örün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Utku Arman Örün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. U Örün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Utku Arman Örün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. U Örün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.