Uzm. Dr. Ülkü Ozan, Bursa, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Ülkü Ozan

Dahiliye - İç Hastalıkları, Hematoloji - Bursa

Dalak Büyümesi (Splenomegali), Kemik İliği Kanseri, Trombofili (Pıhtılaşma Bozukluğu)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Fevzi çakmak CD no:76 Osmangazi/Bursa  Osmangazi, Bursa
Özel Medicalpark Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ülkü Ozan Hakkında

Ülkü Ozan Kimdir?

Uzm. Dr. Ülkü Ozan, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Hematoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Hematoloji Ülkü Ozan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�il..se

Babam 2014 yılından beri Ülkü hocamın hastasıdır onun sayesinde kısa sürede lenfoma kanserini yendik ilgisi alakası ve tedavisi kusursuz bir doktordur işindeki uzmanlığı sayesinde Rabbimin izniyle babam sağlığına kavuştu kendisine nekadar teşekkür etsek az olur Allah sizden razı olsun hocam. 25-06-2020

�il..se

25-06-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ülkü Ozan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ülkü Ozan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Ozan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ülkü Ozan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Ozan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ülkü Ozan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ülkü Ozan Özel Medicalpark Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ülkü Ozan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ülkü Ozan Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Hematoloji uzmanıdır. Pdc-e2 antijen(antimitokondiyal antikor), Kemik iliği transplantasyonu(periferik hematopoiet, Gtt(glukoz tolerans testi), Abdominal parasentez, Hiv testi alanlarında hizmet veriyor ve Dalak Büyümesi (Splenomegali), Kemik İliği Kanseri, Trombofili (Pıhtılaşma Bozukluğu), Kemik İliği Yetmezliği, Kemik İliği Nakli hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ülkü Ozan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ülkü Ozan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ülkü Ozan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Ozan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ülkü Ozan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Ozan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.