Uzm. Dr. Ufuk Kutluana

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Denizli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Sırakapılar, Denizli Devlet Hst., 20010 Denizli Merkez/Denizli  Denizli
Denızlı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ufuk Kutluana Hakkında

Ufuk Kutluana Kimdir?

Uzm. Dr. Ufuk Kutluana, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Ufuk Kutluana, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ufuk Kutluana Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

uf..yeli
Zamanlama
İlgi
Ortam

uzun seneler midemdeki poliplerden rahatsızlığım vardı 7 sene ege üniversitesine gidip geldim sonra baktım herhangi bir işlem yapılmıyor Uşakta görev yapan dr.olan babasınıda iyi tanıdığım ufuk Kutluana ya muayene oldum o benim midemdeki 25 mm çapındaki polipi aldı 2 sene sonra polip tekrar çıktı ve büyümeye başladı tekrar ufuk beye geldim uşaktaki imkanlarla alınamayacağını söyledi ve beni başka bir hastahaneye yönlendirdi corona nedeniyle ben o hastahaneye gidemedim bu arada doktorum pamukkale üniversitesinde Doçent olarak görev yapmaya başladı hemen kendisini aradım gel önce bir inceleyelim dedi muayene oldum üç T formülünü çok güzel uyguladı tesbit yapıldı teşhis kondu ve tedavi başladı ve midemdeki polipi almak üzere çalışma başladı Ben kendime geldiğimde bana beni çok uğraştırdın ama dev polipi 35-40 mm büyüklüğünde kazıyarak temizledim dedi çok riskli bir işlemdi sapsız olduğu için oldukçada derinde bulunduğundan 2 parça olarak çıkarmış Rabbim kendisinden razı olsun beni tekrar sağlığıma kavuşturdu İnsanlar çok iyi doktor olabilir ama önce insan olmak gerekiyor Ufuk bey hem insan olarak hemde doktor olarak mükemmel birisi hastaya yaklaşımı ile güler yüzü ile ve verdiği özgüven ile hiç tereddüt etmeden kendimizi teslim edebileceğimiz birisi Önce arkadaşım olan genç yaşta kaybettiğimiz Dr. babasına ve sevgili annesine böyle bir evlat yetiştirdikleri için çok teşekkür ederim doç.Dr. ufuk kutluanaya gelince hakkında ne yazsam yeterli olmayacak biliyorum allahım ne muradı varsa ona versin daha büyük hedeflere ulaşsın ve böyle bir Dr. memleketimize hayırlı olsun 08-03-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ufuk Kutluana tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ufuk Kutluana kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. U Kutluana ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ufuk Kutluana için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. U Kutluana şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ufuk Kutluana ile anlaşmalı?
Ufuk Kutluana kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Ufuk Kutluana nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ufuk Kutluana Denızlı Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ufuk Kutluana hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ufuk Kutluana Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.

Uzm. Dr. Ufuk Kutluana için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ufuk Kutluana muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ufuk Kutluana hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. U Kutluana ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ufuk Kutluana hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. U Kutluana hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.