Doktorun Adresi

Çavuşlar Mahallesi, Tepecik Caddesi No:1, 15300 Seydiköy Köyü/Bucak/Bucak/Burdur  Burdur
Burdur Bucak Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Türkan Düz Hakkında

Türkan Düz Kimdir?

Uzm. Dr. Türkan Düz, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Türkan Düz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Türkan Düz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Türkan Düz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Türkan Düz kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. T Düz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Türkan Düz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. T Düz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Türkan Düz ile anlaşmalı?
Türkan Düz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Türkan Düz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Türkan Düz Burdur Bucak Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Türkan Düz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Türkan Düz Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Türkan Düz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Türkan Düz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Türkan Düz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. T Düz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Türkan Düz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. T Düz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.