Uzm. Dr. Turgay Güler, Osmaniye, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Turgay Güler

Dahiliye - İç Hastalıkları - Osmaniye

Akciğer Kanseri, Bakteriüri (İdrarda Bakteri Bulunması), Ani Kalp Durması

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

  Osmaniye
Özel Osmaniye Sevgi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Turgay Güler Kimdir?

Uzm. Dr. Turgay Güler, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Turgay Güler, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Turgay Güler tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Turgay Güler kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. T Güler ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Turgay Güler için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. T Güler şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Turgay Güler nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Turgay Güler Özel Osmaniye Sevgi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Turgay Güler hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Turgay Güler Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Melanom alınması, Abdominal parasentez, Puva tedavisi(fotokemoterapi), Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Lenfaferez alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Kanseri, Bakteriüri (İdrarda Bakteri Bulunması), Ani Kalp Durması, Anaflilaksi (Çok Hızlı Gelişen Alerji Durumu), Guatr hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Turgay Güler için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Turgay Güler muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Turgay Güler hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. T Güler ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Turgay Güler hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. T Güler hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.