Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Uzm. Dr. Tural Terzi, Hatay, Kardiyoloji

Uzm. Dr. Tural Terzi

Kardiyoloji - Hatay

Iskemik Kalp Hastalığı, Kemik Erimesi (Osteoporoz), Kalp Ve Damar Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Sümerler Mah. Harbiye Cad. Şehit Zeyno Güzelkokar Sok. No: 10 Antakya / HATAY  Antakya, Hatay
Özel Hatay Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Tural Terzi Kimdir?

Uzm. Dr. Tural TERZİ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 1999 yılında Kardiyoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 1999 - 2009 yılları arasında Antakya Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Uzm. Dr. Tural TERZİ, mesleki çalışmalarına 2009 yılından beri Özel Hatay Hastanesi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Tural Terzi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Tural Terzi kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. T Terzi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tural Terzi için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. T Terzi şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tural Terzi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Tural Terzi Özel Hatay Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Tural Terzi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Tural Terzi Kardiyoloji, uzmanıdır. Perkütan komissürotomi, Aort anevrizmalarında onarım ve kaldırma, Nonkoroner damarın cerrahi olmayan revaskülarizasyon, Radyal anjiyografi, Ablasyon, Ambulatuvar kardiyak izleme, Cox-maze prosedürü, Holter izlemi, Anjiyografi, Anjiyogram alanlarında hizmet veriyor ve Iskemik Kalp Hastalığı, Kemik Erimesi (Osteoporoz), Kalp Ve Damar Hastalıkları, Kalp Sıkışması, Kalp Ritim Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Tural Terzi için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Tural Terzi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tural Terzi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. T Terzi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Tural Terzi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. T Terzi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.