Uzm. Dr. Tuncer Onuktav

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Bursa

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Osmangazi, Selvinaz Sok. No:1, 16265 Osmangazi/Bursa  Bursa
Özel Emniyet Rommer Ftr Dal Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tuncer Onuktav Hakkında

Tuncer Onuktav Kimdir?

Uzm. Dr. Tuncer Onuktav, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Tuncer Onuktav, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (Diploma: 21.06.1974)

Tuncer Onuktav Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nay..tin
Zamanlama
İlgi
Ortam

40 yıl önce babamın ilkokul arkadaşım da seni bir görsün değerli bir doktor kendisi, senin derdine çare olabilir diyerek 12 yaşında beni Vandan Bursaya götürdüğünde tanışma şerefine ulaştığım ve sayesinde şifa bulduğum bu değerli insan bana örnek oldu ve ben de doktor oldum. Onun hala çalıştığın görmek beni çok duygulandırdı, ellerinizden öpüyorum hocam, Allah size dert keder vermesin. 04-04-2021

al..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor beyden Allah razı olsun. Bel fıtığı sonrası çok doktora ve hastaneye gittim Bursada ünlü malum hastane sonrası daha kötü oldum herkes ameliyat dedi. Doktor beyin iğneli tedavi ve sonraki fizik tedavi sonrası normal yaşantımda dönebildim tekrar Allah razı olsun. Ameliyat öncesi mutlaka doktor beye görünün derim. 30-12-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Tuncer Onuktav tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Tuncer Onuktav kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. T Onuktav ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tuncer Onuktav nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Tuncer Onuktav Özel Emniyet Rommer Ftr Dal Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Tuncer Onuktav hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Tuncer Onuktav Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Tuncer Onuktav için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Tuncer Onuktav muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tuncer Onuktav hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. T Onuktav ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Tuncer Onuktav hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. T Onuktav hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.