Doktorun Adresi (2)

Yeni Baraj Mah., Hacı Ömer Sabancı Bulvarı, Hastaneler Cad., 01150 Seyhan/Adana  Adana
Adana Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Seyhan, Hacı Ömer Sabancı Caddesi, 01150 Seyhan/Adana  Adana
Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tuncay Ateş Hakkında

Tuncay Ateş Kimdir?

Uzm. Dr. Tuncay Ateş, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Tuncay Ateş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tuncay Ateş Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ma..oç
Zamanlama
İlgi
Ortam

Boyun fıtığı damar daralması ameliyatı oldum. Tuncay Bey, hastalarına son derece ilgili, açıklayıcı ve güven veren bir doktor. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim. 15-06-2021

gür..gilisoy

Babam 12 Martta rahatsızlanarak Adana Aşkın Tüfekçi Devlet Hastanesine kaldırılmıştı . Dr Tuncay Ateş kontrolünde Renkli MR çekildi , filminde Akciger kanseri olan babamın tümörü beyne sıçradıqı görüldü. Dr Tuncay Ateş 10 günlük Tedavi sürecinin ardından 23 mart açık beyin Ameliyatı yaparak Beyninin saq bölümündeki tümörü başarılı bir şekilde temizleyerek Babamı saqlıklı bir şekilde Yogun bakıma aldı ve şuan durumu çok çok iyi . Dr Tucay Ateş beye binlerce tşk ederim . Özgür BİLGİLİSOY 24-03-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Tuncay Ateş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Tuncay Ateş kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. T Ateş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tuncay Ateş için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. T Ateş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Tuncay Ateş ile anlaşmalı?
Tuncay Ateş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Tuncay Ateş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Tuncay Ateş Adana Devlet HastanesıÇukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Tuncay Ateş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Tuncay Ateş Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Tuncay Ateş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Tuncay Ateş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tuncay Ateş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. T Ateş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Tuncay Ateş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. T Ateş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.