Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Uzm. Dr. Tarık Torun, Konya, Kardiyoloji

Uzm. Dr. Tarık Torun

Kardiyoloji - Konya

Mitral Kapak Sorunu, Koroner Kalp Hastalığı, Kapak Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Pirebi Mah. Kemha Sk. No:1 Meram / Konya (Anıt Alanı Meram Kaymakamlık Karşısı Mümtaz Koru İlköğretim Okulu Yanı)  Meram, Konya
Özel Konya Anıt Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Tarık Torun Kimdir?

Uzm. Dr. Tarık Torun, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Tarık Torun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Tarık Torun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Tarık Torun kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. T Torun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tarık Torun için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. T Torun şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tarık Torun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Tarık Torun Özel Konya Anıt Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Tarık Torun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Tarık Torun Kardiyoloji, uzmanıdır. Perkütan komissürotomi, Ekg, Aort anevrizmalarında onarım ve kaldırma, Perikardiyosentez, Holter izlemi alanlarında hizmet veriyor ve Mitral Kapak Sorunu, Koroner Kalp Hastalığı, Kapak Hastalıkları, Kalp Romatizması, Perikarditler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Tarık Torun için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Tarık Torun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Tarık Torun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. T Torun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Tarık Torun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. T Torun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.