Doktorun Adresi

Dumlupınar, İskenderun Devlet Hst., 31200 İskenderun/Hatay  Hatay
Hatay İskenderun Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Süleyman Belli Hakkında

Süleyman Belli Kimdir?

Uzm. Dr. Süleyman Belli, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Süleyman Belli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Süleyman Belli Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 4)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ks..Z
Zamanlama
İlgi
Ortam

İyi bir doktor.Babam makatta kanama ve ishal şeklinde ağrıdan dolayı aynı hastanede bulunan iki cerraha görünmüştü ,ikiside makatta çatlak var deyip gönderdiler.Süleyman hoca sağ olsun kolonoskopiyle rektum kanseri tanısını koydurdu.Belkide ona gitmeseydik hala çatlak var diye önemsemeyecektik. 19-08-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Süleyman Belli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Süleyman Belli kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Belli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Süleyman Belli için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Belli şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Süleyman Belli ile anlaşmalı?
Süleyman Belli kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Süleyman Belli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Süleyman Belli Hatay İskenderun Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Süleyman Belli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Süleyman Belli Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Süleyman Belli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Süleyman Belli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Süleyman Belli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Belli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Süleyman Belli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Belli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.